Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)
04.05.2019

Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

Stále častěji se na mě obracíte s dotazy ohledně změn ve složení nějakého náramku, tak jsem sepsala krátké info :-)

Líbí se vám nějaký náramek z nabídky, ale ještě víc by se vám zamlouval, kdyby tam bylo něco trochu jinak? Nebo vás při pohledu na náramek napadlo, že takto byste to rádi, jen s jinými kameny? 

Napište mi zprávu, domluvíme, zda požadované korálky mám, cena se může měnit dle zvolených kamenů, za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. 

Podobně tomu je v případě, že potřebujete nějakou opravu na náramku - například se přetrhl. Většina oprav je zdarma, platba pouze za korálky navíc a poštovné.  

Nabídku korálků stále rozšiřuji, kromě krystalových velmi ráda pracuji s dřevěnými korálky, nejčastěji ze santalu a agarwood, mám také lávové. Zatím převládají korálky velikosti 8, ale přibývají i možnosti u velikosti 6 mm. Mohu na objednávku zajistit i korálky z jiných krystalů nebo jiných velikostí. 

Mohu poté také propojit s jakoukoli esencí nebo přímo na konkrétní téma vytvořit esenci Srdce.

Další možností je nechat si vytvořit náramek na míru, kdy si kameny nevolíte, ale celá krystalová mřížka vzniká v propojení s energetickým polem člověka, pro koho je náramek tvořený. 

V případě dotazů napište, zavolejte, domluvíme :-) 

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019