Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. O životě na Zemi ♥
  4. Změna u mě = změna u druhého? A co když ne?
11.10.2019

Změna u mě = změna u druhého? A co když ne?

Znáte to - změň sebe, změní se i ten druhý. Vyřeš si své věci a pak ti druhý už nebude muset "zrcadlit", co nemáš vyřešené ..  Je to opravdu tak? Musí vždy naše práce na sobě, naše změna, naše sebereflexe, náš posun, naše pročištění čehokoli, že se posune a změní i někdo jiný? A co když se tak nestane? Jde o naše selhání?

Tyto řádky píši zejména pro ty, kteří se vyrovnávají s tím, že se jim nedaří svou prací na sobě změnit na druhém nějaké jeho chování, které jim ubližuje, které je mimo jejich hranice, mimo jejich srdce... Nebo i přes jisté pokroky musí i nadále stále své hranice pečlivě střežit, protože tím druhým jsou stále testovány a nerespektovány. 

Přestože se o tomto často píše zejména v souvislosti s partnerským vztahem, může se to týkat jakéhokoli vztahu (na mysli mám zejména vztahy s dospělými, s nedospělými dětmi bývá ještě trochu jinak).

Ano, naší prací na sobě, zdravou sebereflexí a nasloucháním sebe i druhého můžeme jistě velmi přispět k tomu, aby se naše vztahy s druhými zlepšily. Myslím, že tímto způsobem lze změnit většinu vztahů. Často opravdu můžeme zjistit, že druzí nás dráždí něčím, co je "naše" a když se před tím přestaneme schovávat a začneme to řešit sami v sobě, řada problematických situací a stavů se právě tím může stát minulostí, která už pro nás není strašákem, ale z které vyplynula zkušenost, jenž nám pomohla více poznat sám sebe, změnit v sobě něco.

Ale.. Ale ne vždy je to "naše". Ne vždy je v naší "moci" něco změnit u druhých skrze sebe. To jak se k nám někdo chová, nemusí být vždy o nás. Naopak může být o nás to, že my si některé věci stále necháváme líbit, že něco tolerujeme, že před něčím zavíráme oči, ustupujeme, že se něco, co je mimo nás, snažíme omlouvat,...

Současně s tím můžeme mít vzlety, kdy vnímáme sebe i druhého přes růžové brýle a máme pocit, že jsme to zvládly, druhého změnili a pak slet dolů, kdy se ukáže, že nás ten někdo zase srazil na kolena a kdy za to - jak se to přeci má - přebíráme zodpovědnost - a cítíme selhání, vinu, stud, zlost na sebe i druhého nebo všechno dohromady..  

Ano, vnímejme, co a proč v nás chování druhých vyvolává, buďme otevření tomu, co z toho by mohlo být naše, co v tom může být za zprávy a poselství pro nás, ale.. respektujme svobodnou vůli druhých lidí, nesnažme se je vmanipulovat do našich představ ani sebe vmanipulovat do role, jenž má druhé jakkoli "převychovávat".

Není selhání, když uděláme pro vztah maximum, co udělat momentálně můžeme a jste ochotni a rozhodneme se přestat ho živit, protože se stále opakují věci, které nám jen berou naší energii, když se opakovaně musíme obhajovat, potýkat se s nerespektem, manipulací, podsouváním, tlakem..  A je jedno, zda to ten druhý dělá vědomě nebo ne úpně vědomě.. 

Není selhání takovým vztahům říci ne ♥

Foto Moni Hruška ♥

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019