1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rozkvést, nabídce..
  4. Výkladová konzultace

Výkladová konzultace

Každý ve svém životě řeší to své.. Období klidu se střídají s obdobím změn a v životě se nám může mnohokrát vrátit to, co jsme mysleli, že už je za námi, že máme nějak „vyřešeno“. Vše se nám odkrývá postupně a přesně tak, jak má a jak jsme připraveni to zvládnout, i když to někdy může vypadat jako nezvládnutelné nebo nějak nespravedlivé.

Někdy pro nás bývá obtížné některým věcem porozumět, někdy je to dokonce nemožné, někdy jsme v nastavení, které nám výhled znemožňuje.

Jestliže nám v běžném životě zkreslují naše vnímání filtry emočních otisků a vzorců myšlení, pak tomu ve složitých situacích bývá dvojnásob (minimálně ;-) ).

Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a spojit se v dané záležitosti s vlastní intuicí a srdcem. Výkladová konzultace probíhá v propojení s Vaším energetickým otiskem. 

Způsob výkladové konzultace

Základem je e-mailová komunikace (nebo přes messenger), která může být ve Vašem zájmu doplněná o spojení přes telefon. Jsou-li součástí esence nebo náramky, jsou zaslány Českou poštou.

Podstata konzultace

Od  začátku jde o vzájemný dialog - komunikaci, kdy společně nahlížeme na konkrétní záležitost a tvoříme prostor pro zvědomění nebo přijetí toho, co je v dané záležitosti třeba. 

Během konzultace obrazně řečeno nadzvedáváme "mlhu", dotýkáme se vědomých i nevědomých filtrů vnímání a samotnou podstatou je otevření se v daném energie svého srdce a spojit se s "filtrem srdce".  

Když v rámci konzultace položím nějakou otázku, nebývá to proto, abych se něco dozvěděla  já o Vás, ale abyste se něco více o sobě mohli dozvědět zejména Vy :-) Proto je konzultace u mě vhodná pro ty, kteří jsou ochotni se otevřít tomu, co se během konzultace může vyjít na světlo. Není naopak vhodná pro ty, kteří v sobě mají témata, která otevřít nechtějí, protože je dost pravděpodobné, že se jich nějakým způsobem dotkneme ♥

Rozsah výkladová konzultace

Cena konzultace-výkladu zahrnuje jedno téma, většinou se samozřejmě v tématu dotýkáme i témat jiných, ale obecně jedno téma – jedna konzultace. Máte-li pocit, že nevíte, na které téma se zaměřit nebo od které začít něco řešit, můžeme to domluvit společně (je možné i více témat – výkladů najednou).

V případě zájmu o esenci Srdce k tématu výkladu/konzultace, připravuji jí po jeho ukončení, jsou tedy tvořeny v propojení na Vaše aktuální energetické pole, ve kterém po výkladu/konzultaci dochází ke změnám. Esence a aroma-náramky Rozkvést pomáhají uvolňovat emoční otisky, které s daným tématem souvisí a pomáhají propojit s energií srdce ♥

Při konzultaci Vás nepřesvědčuji o převzetí mého pohledu na něco, většinou ho aninezmiňuji, naopak základem je má nestranná podpora při Vašem vlastním procesu zvědomění nevědomého nebo nějak nevědomě potlačovaného a otevřít se porozumění, důvěře ve svojí vlastní intuici v dané záležitosti i obecně a spojení s energií srdce.

Cena výkladové konzultace:

  • Při současném objednání esence Srdce: 1.170,- Kč
  • Samostatně: 1.620,- Kč

Za samozřejmost považuji diskrétnost, stejně jako ochranu osobních údajů a svěřených informací.

I v případě, že je součástí výkladové konzultace jiná osoba než osoba, s kterou komunikuji, vždy je výklad zaměřený na toho, kdo si konzultaci objednal pro sebe - mého klienta. Případným dalším lidem v „příběhu“ klienta se věnuji pouze v provázáním s klientovo energetickým otiskem, tedy řešíme klienta, nikoli jiné osoby.

V případě zájmu nebo dotazů se na mě kdykoli obraťte přes e-mail petra@rozkvest.cz, kontaktní formulář nebo přes chat (mimo moji on-line přítomnost stačí zanechat zprávu, ozvu se) v pravém dolním rohu webu ♥

Alternativou pro někoho může být krátká zpráva od vyššího já a srdce - Poselství srdce

Petra 

Za foto děkuji Moni Hruška ♥

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020