Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Výklad energetického otisku, konzultace
02.03.2019

Výklad energetického otisku, konzultace

Každý ve svém životě řeší to své.. Období klidu se střídají s obdobím změn a v životě se nám může mnohokrát vrátit to, co jsme mysleli, že už je za námi, že máme nějak „vyřešeno“. Vše se nám odkrývá postupně a přesně tak, jak má a jak jsme připraveni to zvládnout, i když to někdy může vypadat jako nezvládnutelné nebo nějak nespravedlivé.

Někdy pro nás bývá obtížné některým věcem porozumět, někdy je to dokonce nemožné, někdy jsme v nastavení, které nám výhled znemožňuje.

Jestliže nám v běžném životě zkreslují vnímání naše navyklý  způsob myšlení a chování a náš vlastní citový svět, pak tomu ve složitých situacích bývá dvojnásob (minimálně ;-) ).

Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a spojit se v dané záležitosti s vlastní intuicí. Výklady a konzultace vychází v propojení s Vaším energetickým otiskem. 

Jakým způsobem výklady a konzultace probíhají

Základem je e-mailová komunikace, která může být ve Vašem zájmu doplněná o spojení přes telefon. Jsou-li součástí esence nebo náramky, jsou zaslány Českou poštou.

Výklad zahrnuje i Vaše následné doplňující otázky.

Rozsah výkladu/vhledu

Cena výkladu/vhledu zahrnuje jedno téma, většinou se samozřejmě v tématu dotýkáme i témat jiných, ale obecně jedno téma – jeden výklad/vhled. Máte-li pocit, že nevíte, na které téma se zaměřit nebo od které začít něco řešit, můžeme to domluvit společně (je možné i více témat – výkladů najednou).

Přesný rozsah výkladu dopředu nelze určit, ve výkladu uvedu vše, co cítím, že uvést mám a máte vždy možnost na doplňující otázky, které se v souvislosti s ním mohou objevit. Protože výklad není ve většině případech pouze jednostranným „aktem“ z mé strany, ale jde před i po jeho vyhotovení o vzájemnou interakci, aktuální výklad je brán za ukončený po vyjasnění souvisejících otázek ze strany klienta.

Je také možné zvolit formu vzájemného dialogu - konzultace (bez výkladu).

V případě zájmu o esenci na míru k tématu výkladu/konzultace, připravuji jí po jeho ukončení, jsou tedy tvořeny v propojení na Vaše aktuální energetické pole, ve kterém po výkladu/konzultaci dochází ke změnám. Esence a aroma-náramky Rozkvést pomáhají uvolňovat emoční otisky, které s daným tématem souvisí a pomáhají propojit s energií srdce ♥

Při výkladech/konzultacích Vás nepřesvědčuji o převzetí mého pohledu na něco, naopak základem je podpora při Vašem vlastním procesu zvědomění nevědomého nebo nějak nevědomě potlačovaného a otevřít se porozumění  a důvěře ve svojí vlastní intuici v dané záležitosti i obecně. 

Cena:

Výklad energetického otisku: 1.600,- Kč

E-mailová (telefonická) konzultace: : 1.100,- Kč

V rámci výkladu nebo konzultace je možné doobjednat produkty Rozkvést za cenu v rámci jednoho propojení: 

Esence Rozkvést: 

  • esence Srdce: 640,- Kč
  • květová esence: 200,- Kč

+ možnost aroma-náramku Rozkvést za podmínek při objednání náramku s jakoukkoli esencí Rozkvést (není třeba objednávat spolu s objednávku výkladu/konzultaci, lze i kdykoli v průběhu než dojde k ukončení výkladu/konzultace). 

Výklad je vypracován cca do 10 pracovních dní.

 

Za samozřejmost považuji diskrétnost, stejně jako ochranu osobních údajů a svěřených informací.

I v případě, že je součástí výkladu jiná osoba než osoba, která o výklad žádá, vždy je výklad zaměřený na toho, kdo si výklad pro sebe objednal – mého klienta. Případným dalším lidem v „příběhu“ klienta se věnuji pouze v provázáním s klientovo energetickým otiskem, tedy řešíme klienta, nikoli jiné osoby (včetně partnerského výkladu).

V případě zájmu nebo dotazů se na mě kdykoli obraťte přes e-mail petra@rozkvest.cz, kontaktní formulář nebo přes chat (mimo moji on-line přítomnost stačí zanechat zprávu, ozvu se) v pravém dolním rohu webu ♥

Petra 

Za foto děkuji Moni Hruška ♥

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019