1. Úvod
  2. BLOG
  3. Vesuvian I. : Přitažlivost srdce

Vesuvian I. : Přitažlivost srdce

Vesuvianit je kámen silných vibrací, jenž nejenže zesiluje rezonanci naší srdeční čakry a spojuje nás s energií našeho srdce, ale pomáhá nám s energií srdce utkávat svůj "běžný" život - přitahovat do něj to, co odpovídá této energii. Je to kámen, jehož energie nás vede do srdce a k jednání v souladu s ním.   

Přestože mým snem nejsou truhly plné drahých kamení (což někteří nechápou :D ), tak krystalů mám doma poměrně dost. Spoustu jsem jich dostala, řadu pořídila, protože se zdálo, že je fajn je mít u sebe. A pak jsou takové, ke kterým mě ke spolu-práci vede mé srdce. Vždy to současně souviselo i s tím, co dělám, s mou "prací"..  Prvním takovým byl selenit, dalším pro mě hodně důležitým byl zelený kyanit a nyní si ke mě přes opakující se sny dostal vesuvian.

Vesuvian se vyskytuje v různých barvách - zelený, hnědý, modrý, žlutý, červený, fialový, může být i vícebarevné. Vesuvian patří mezi křemičitany obsahující velké množství minerálů. Patří do skupiny minerálů s čtvercovou maticí, jenž se vyznačují tím, že nám pomáhají přitáhnout do života to, po čem toužíme. A zelený vesuvian je specialista na "touhy" našeho srdce. Zajímavé je, že ač to jsem věděla už z mých snů - i mi bylo jasné, že právě proto jsem k němu byla přivedena, tak mě stejně překvapilo, jak moc to v tom samotném základu odpovídá i tomu, do jaké skupiny "spadá" (to jen pro zajímavost pro ty, které tyto věci zajímají, osobně jsem dost "neskupinová" :D )

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020