1. Úvod
  2. BLOG
  3. Stromové esence Rozkvést
  4. Uzemnění a ochrana esencí Rozkvést

Uzemnění a ochrana esencí Rozkvést

Tak tady to vše vzniká. Esence Rozkvést i stromové esence vznikají právě zde. Od prvního napojení až po zabalení balíčku.

Na obrázku zahradu Rozkvést poznáte snadno, tvarově je to krásný dílek nějaké speciální stromové pizzy ;-) a její zalesněné okraje jsou vnitřní hranice pozemku. Dům nebo spíše domek je velikostně v porovnání se zahradou ne příliš významný, přesto energeticky "vpitý" a důležitý v celkové energetické mřížce tohoto prostoru (střecha jde trošku vidět v pravém horním rohu zahrady).

Esence Rozkvést jsou uzemněné jak samotnou energií srdce, tak přes stromové esence a bytost Gaia. Hranice pozemku opouští esence plně propojené na energetické pole konkrétního člověka nebo aroma-náramek/šperk/krystal.

Esence Rozkvést jsou uzavřené "cizím" vnějším vlivům a jsou po celou dobu pod energetickou záštitou chráněného prostoru zahrady. To vám spolu s celkovou energií esence může pomoci také v tom být vnímavější v rozlišování energií, které si pouštíte ke svému tělu (nejen tomu fyzickému).

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020