1. Úvod
  2. BLOG
  3. Test otcovství aneb ukotvení lásky skrze krev (tělo)
30.11.2019

Test otcovství aneb ukotvení lásky skrze krev (tělo)

Můj tatí zcela vážně uvažuje o tom udělat test otcovství, který by vyvrátil, že jsem jeho dcera - "jeho krev".
Důvodem není až tak nedůvěra v tehdejší věrnost mé mami, ale zejména to, že někdo tak nepřijatelný jako já přeci nemůže být ta "jeho krev". Přemýšlela jsem nad tím, co mi to má říci, k čemu to vede mě. Tatí je můj velký učitel a učí mě nejen bezpodmínečné lásce, rozlišování na úrovni energií a respektu k sobě a svému srdci, ale i k vnímání cestiček vedoucí k emočním zraněním a jejich vyléčení - u sebe i v tom být podporou pro druhé. Za což moc děkuji ♥ A děkuji za další velmi důležitou součást toho - propojení krve s energií srdce ♥
 
Test otcovství, kdy je dítěti 40 let... nepožaduje srdce. Srdce má "jistotu", srdce ví, že jsme vyrůstali v rodině, v které jsme vyrůstat měli a vychovávali jsme dítě, které jsme měli. Nejsou tam žádné pochybnosti, obavy, že jsme svou rodičovskou lásku věnovali "kukačce" (výraz mého tatího). 
 
Test otcovství požaduje naše ego, jenž chce ukázat prstem -  ty si mou lásku nezasloužíš, nepřijímám tě, nejsi mé lásky hodna, věnovat ti lásku byla chyba,... 
 
Ego, které chce ublížit, je ego, které je oddělené od srdce.
 
Je to právě naše krev, která nás vede k ukotvení lásky zde v hmotném světě a ve svém fyzickém těle. Naše krev. Ne krev našich rodičů ani krev našeho dítěte. Naše krev. 
 
Naše krev vyjadřuje naší lásku, jenž proudí jak směrem od nás ven, tak směrem k nám samým - k našemu fyzickému tělu a k našemu životu na Zemi jako takovému. Krev v sobě nese zejména témata sebelásky, sebepřijetí i obecně lásky a přijetí. Krev tyto témata posouvá na úroveň fyzického života - fyzického těla. Krev je stejně zásadní jako dech a lze skrze ní dopravit do každé buňky v těle energii srdce.
 
Krev nám pomáhá vyléčit emoční zranění vtisknutá do našich fyzických těl. I tehdy, kdy nás nějaká záležitost už neovládá a nestrhává mentálně a emočně, stále může být "vryta" v našem těle. Je-li tomu tak, tělo se dříve nebo později ozve. Různými způsoby. 
 
Až se tak stane, zkuste mu důvěřovat, zkuste otevřít procesu léčení emočních zranění na úrovni fyzického těla své srdce. Sama vím, že jsou chvíle, kdy to nemusí být ani trochu snadné a jak moc někdy zdravotní potíže dokáží člověka paralyzovat a oddělit od léčivé energie srdce. 
 
Proto jsem se rozhodla nabízet i Balíček Rozkvést - První pomoc, který pomohl v takové situaci mě samotné - s odesláním do 24 hodin (v pracovních dnech), v hodnotě 590,- Kč a ve složení:
  • květová vnitřní esencí 30 ml (kombinuji bachovo květové esence a australské esence)
  • tělová esence, 5 ml (rostlinný olej, květové esence, možno propojit s éterickými oleji nebo připravit i bez nich)
  • karta se složením esencí, otázkami srdce a přístupový kód k materiálům s informacemi a inspirací k uvolnění tlaku ve fyzickém těla skrze balíček první pomoci.
Esence v rámci balíčku první pomoci nejsou standardně připravovány v propojení na energetický otisk a jejich záměrem je pomoci uvolnit tlak v souvislosti s konkrétními zdravotními potíži a otevřít se důvěře v probíhající ozdravné proces. Tomu odpovídá i univerzální karta s otázkami srdce a dalšími informacemi připravených přímo na stránkách Rozkvést. Je možné rozšířit o Poselství srdce nebo konzultaci za zvýhodněnou cenu.
 
Foto Moni Hruška ♥
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019