1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Tělová esence Rozkvést - dotknout se srdcem

Tělová esence Rozkvést - dotknout se srdcem

Dotek je smysl rozvíjející se již uvnitř dělohy, zásadní je pro novorozence, velký vliv má na nás ale po celý život. Jeho význam i vliv je oproti ostatním smyslům spíš upozaďován, někdy možná i zneužíván..  Dotek je spojován nejčastěji se vztahy s druhými lidmi, jde však také o velmi silný nástroj pro sebepoznávání a pro propojování energie srdce s naším "pozemským" životem, s hmotou a samozřejmě i samotným naším fyzickým tělem.   

Základem všech esencí Rozkvést - ať koncentrovaných (samotných nebo ve formě aura spreje) i tělových esencí je energie srdce.
 
V koncentrované esenci (i aura spreji) je nosičem energii srdce směs éterických olejů, květových esencí, případně krystalů nebo energie krystalů. Koncentrované esence nás propojují skrze srdeční centrum zejména s vyššími čakrami, naším vyšším já a duší. 
 
Tělová esence je specialista zejména na propojování srdečního centra s hutnějšími a frekvenčně pomalejšími energiemi spodních čaker, s fyzickým tělem a naší osobností. Tělová esence pomáhá stahovat energii vyšších vibrací do hmoty i fyzického těla. Energeticky je jiná než samotná koncentrovaná i díky tomu, že obsahuje navíc rostlinné oleje (o nich v rámci esencí napíšu více někdy příště) a významnější úlohu v tělových esencích mají také krystaly. Jak dokáže koncentrovaná esence (nebo aura sprej) napomáhat rozšiřování vědomí a otevírání se novým energiím, tělová esence je podporou při jejich propojení s hmotným světem i realitou všedních dnů :-) 
 
Pomocí tělové esence se můžeme dotknout energie svého srdce i její pomoci využívat tento náš výjimečný komunikační nástroj v souladu se svým srdcem..
 
 
 
Foto Moni Hruška ♥
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020