1. Úvod
  2. BLOG
  3. O esencích Rozkvést
  4. Stromové esence - z čeho vznikají

Stromové esence - z čeho vznikají

Stromové esence Rozkvést jsou kompletně připravovány v naší zahradě - z naší pramenité vody a ze vzrostlých, velkých, "dospělých" stromů, které dokáží plnit úlohy, jenž mladé stromky zatím ne. Vzrostlé stromy obsahují kondenzované světlo a přijímají nové energie z vesmíru, jsou velmi důležitou součástí v přerodu Zemi i lidstva.

Moje představa původně vycházela z květových esencí, tedy že to bude něco podobného :D Ukázalo se, že stromové esence Rozkvést jsou něco odlišného než jsou esence květové - ať bachovo nebo australské (spoluupracuji však přímo s esencemi, ne systémy) a to nejen proto, že nebudou z květů stromů.

Stromové esence vznikají z listů a souvislosti, proč tomu tak je, si mi začaly naplno odkrývat až, když jsem se do jejich tvorby naplno pustila a začala "užívat" :-) . Stejně tak další informace k energetickému potenciálu, možnostem spojení s krystalovou říší, ke skladování, používání,..

Listy jsou oproti květům na první pohled fádnější, když se však zadíváte a nacítíte na list - zejména listnatých stromů, zjistíte, že ač nehraje různými barvami a nevoní tak výrazně jako květ, je podobně úchvatný. 

Listy (spolu s kořeny a stonkem-kmenem) patří mezi vegetativní orgány rostliny. Na rozdíl od květů jejich primární významem není rozmnožování, ale jsou nezbytné pro samotný růst, výživu a život rostliny. Kořeny z velké části zajišťují komunikaci "pod zemí" (například i mezi sebou), květ a listy jsou odborníci na komunikaci s nadzemním prostředím. 

Díky základním funkcím listů - fotosyntéze, přeměnou plynů a hospodařením s vodou včetně jejího odpařování - jsou listy (zejména vzrostlých stromů) mnohaproudovou dálnicí pro nejrůznější energie pozemské i ty vesmírné. Je to doslova a do písmene božská laboratoř. Listy stromů energie dokáží přijímat, zpracovávat a dále předávat v koncentrované formě zejména přes svůj "dech", jenž z největší části zajišťují právě listy.

Příprava stromových esencí Rozkvést je odlišná od přípravy květových esencí. Každý strom má v tomto svá specifika, která mohou být rozdílná druh od druhu, ale i strom od stromu nebo rok od roku. Každý strom, z kterého jsem již dělala esenci, si k přípravě základní esence zatím vyžádal i spolupráci konkrétního krystalu (více u konkrétních esencí).

Do stromových esencí Rozkvést jsou listy vdechnuty energetické informace a vzorce jak od konkrétního druhu, ale i konkrétního stromu a dále informace týkající se celkového přerodu Země, slaďováním s navyšující se frekvencí Země a propojování lidstva s novým vědomím. Stromové esence Rozkvést se vztahující k určitému období, které kopíruje vegetační cyklus stromu - tedy informace předané v letos vzniklých esencí jsou aktuální do nového vegetačního cyklu stromu, do nově narostlých listů.

Zjistila jsem také, že každý rok nemusí být stromové esence od stejných stromů ani od stejného druhu, jak jsem si původně myslela (spoustu toho, co jsem si myslela o tom, jak to bude, je jinak :D ).

Samotný vznik stromové esence je pod vedením konkrétního stromu, vždy maximálně šetrně s ohledem na strom. První vám představím stromovou esenci Rozkvést Vlašský ořech - už v tomto týdnu :-)

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020