1. Úvod
  2. Stromové esence Rozkvést
  3. Stromová esence Rozkvést: Hruška

Stromová esence Rozkvést: Hruška

"Setkání" se stromovou esencí Hruška bylo pro mě nečekané, neb k němu došlo v době, kdy jsem chtěla jediné - odpočívat, nabrat sílu, regenerovat a hla... celý popis
Dostupnost
na objednávku do 10 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
1 260 Kč
ks
Více o produktu

"Setkání" se stromovou esencí Hruška bylo pro mě nečekané, neb k němu došlo v době, kdy jsem chtěla jediné - odpočívat, nabrat sílu, regenerovat a hlavně nic neškrábat :D A ono poměrně drsné "setkání" s manipulujícími a sebe i druhé ovládajícími vzorci a programy. 

S programy, jenž jsou mimo energii srdce a současně se pod jejich vlivem dožadujeme, aby energie srdce zaplnila prostor v nás i kolem nás a cítíme se ukřivděni, když tomu tak není. 

S  programy, jimiž omlouváme své zlozvyky, svou neochotu vnímat podstatu toho, proč sami se sebou nebo s někým jiným nějak jednáme a jak dovolíme, aby bylo jednáno s námi.

S programy, které jsou často navíc spojeny s osobním i duchovním rozvojem a samozřejmě vztahy. Programy spojenými s představou vlastní důležitosti ne jedné straně a potlačováním a nerespektem k sobě i druhým na straně druhé.

S programy jenž hromadí toxické energie... na různých úrovních bytí.

Nebylo to "setkání", které by se dalo nazvat příjemným. Ukázalo se, že šlo o "setkání", které nebylo nepříjemné ne proto, že víme s čím máme tu čest, ale proto, že nechceme vědět, s čím máme tu čest.

Nebylo to setkání, které člověk chce opakovat pro nepříjemnost odhalení.

Jde o setkání, které se bude opakovat...

Stromová esence Hruška je esencí vnímání nechtěného i změn, které z poznání vyplývají.

Stromová esence Hruška je vhodná při očistách těla fyzického, psychického i emočního. Cílených i těch, jenž přichází do našeho života bez pozvání v podobě nemoci, únavy, nevyhnutelných změn, ztrát iluzí, jistot nebo samotného uvědomění si některé ze svých dosud nevědomých her, bojů a manipulací. 

Přestože při spojení s ní většinou nemusíme hned cítit hřejivou náruč energie srdce jako je tomu zřetelně například u stromové esence Lípa, přesto je to stromová esence, která nejjasněji odkrývá, kde energii srdce dusíme snahou ovládat. Sebe, druhé i ji samotnou.. 

Stromové esence je zprostředkování spojení s energií esence daného stromu a energie vašeho srdce a součástí je i fyzická esence. K vnímání spojení s esencí může proto dojít, než k Vám doputuje samotná esence v podobně koncentrátu pro aura sprej nebo tělové esence.

Složení: 
*5 ml koncentrátu ve skleněné lahvičce s pipetou (esence z hrušky, pramenitá voda, bio jablečný ocet)
*aura sprej (10 ml, skleněný rozprašovač) 
 
Z koncentrátu připravíte dalších cca 750 ml aura spreje, část je možné použít i do krystalových flakonků. 
 
Stromové esence nevoní, tedy neobsahují žádné éterické oleje.

Stromová esence Hruška je spolu s esencí citrínu základem citrínové esnece. Krom toho může být stromová esence Hruška také součást esence Srdce. 

Vhodný je ke stromové esenci také aroma-náramek na míru nebo například aroma-náramek Regenerace jater.

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020