1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rozkvést, nabídce..
  4. Srdce neurychluje - srdce vede ke sladění s ním ♥

Srdce neurychluje - srdce vede ke sladění s ním ♥

Osobně to nevnímám tak, že by srdce jakkoli tlačilo na to, aby se věci děly rychleji, aby užuž něco bylo, vše lepší, větší, rychlejší ;-) Spíše než cokoli jiného slaďuje náš rytmus s ním, což někdy může znamenat, že se některé věci rychle pohnout "dopředu", někdy nás naopak spíše trochu brzdí před ukvapenými závěry či zrychlováním, neb v podstatě opravdu není kam utíkat.
 
Vše pro nás aktuálně "potřebné" je nám k dispozici a rytmus našeho srdce to posouvá v jiné rychlosti a jinými způsoby, než většinou naše mysl očekává, chce (a chce a chce ;-)) nebo jinak tvoří v celém našem energetickém poli tlak.
 
Tomu odpovídají i esence a šperky Rozkvést - nejsou o zrychlování, vylepšování něčeho, aby to odpovídalo našim současným představám, je to celé o vnímání a důvěře ve vedení svého srdce ♥
 
 
 
 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020