Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

ZBOŽÍ V AKCI


Spolupráce s rostlinami a krystaly

Inspirace na téma spolupráce s rostlinnou a minerální říší :-)

Více k jednotlivým krystalům se začnou postupně objevovat přímo u příslušné podkategorie v kategorii Aroma-náramky. 

 

 

Proč esence Rozkvést (ne)voní

Hned na začátku je dobré zdůraznit základní fakt - esence Rozkvést NEJSOU připravovány jako PARFÉMY.    Esence Rozkvést nám voní (nebo "nevoní") díky obsahu éterických olejů, u kterých lze vůně odvozovat od složek, které jednotlivé éterické oleje obsahují a kterým přiřazujeme určité aroma (například

celý článek

Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem

Vše má svojí auru, své specifické vyzařování a skrze aury jsme všichni propojeni s Jednotou. Naše aura ovlivňuje svět kolem nás a svět kolem má vliv na naší auru.

celý článek

Spojení s energií krystalů pomocí rostlin

V článku Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem jsem psala o auře a osobních aura sprejích Rozkvést. A protože spolu-pracuji také s krystaly, přišela ke mě inspirace vytvořit esence, které s energií krystalů pomáhají propojit. 

celý článek

Gaia milují a milovaná

Nastává doba, kdy stále více lidí cítí cítíme propojení s vědomím naší Země, která je v tomto spojení často nazývaná Gaiou. Láska k ní je projevem našeho soucitu, který nás přes uvědomění vzájemné propojenosti přivedl až k poznání, že všechny dary, které nám Gaia s láskou dává a nic za ně neočekává,

celý článek

Rostliny jako osobní průvodci životem

Mezi rostlinami (a tím samozřejmě i stromy) a lidmi existuje velmi úzký vztah. Základní propojení stojí na procesu fotosyntézy, při které u rostlin vzniká kyslík, který je pro naše přežití nezbytný. Na druhou stranu naším dýcháním vzniká zase oxid uhličitý, který je nezbytný pro přežití rostlin.

celý článek