Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Spolupráce s rostlinami a krystaly
  4. Spojení s energií krystalů pomocí rostlin
23.11.2018

Spojení s energií krystalů pomocí rostlin

Auralitová esence - pro aura sprej nebo krystalový flakonekV článku Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem jsem psala o auře a osobních aura sprejích Rozkvést.

A protože spolu-pracuji také s krystaly, přišela ke mě inspirace vytvořit esence, které s energií krystalů pomáhají propojit. 

Krystalová říše skrývá řadu úžasných možností a je významným pomocníkem i partnerem v transformačním procesu, kterým lidstvo prochází. 

Propojit se s energií krystalů může být pro někoho snadné, pravdou ale je, že jejich energie je našemu energetickému poli trochu vzdálenější než je tomu u energie rostlin. Rostliny a kameny spolu navzájem dokáží tvořit velmi silná skupenství a synergicky se podporují. Přidáte-li do krystalové mřížky rostlinnou energie v jakékoli formě, zjemníte tím energii mřížky. To neznamená, že oslabíte její účinek a sílu, ale více zpřístupníte její energii vám jako bytosti žijící na planetě Zemi. 

Krystalové esence

Krystalové esence jsou esence z éterický olejů a květových esencí, které otevírají brány k energiím krystalů a rozšiřují jejich možnosti a naše porozumění jejich energiím. 

Aktuálně jsou v nabídce 2 krystalové esence - auralitová a selenitová, o slovo se začínají ale hlásit i další :-)

Auralitová esence je univerzální krystalová esence, která nás propojuje s energií mimořádného krystalu zvaného Auralit 23 a pomáhá snadněji se napojit na jakýkoli krystal nebo šperk z krystalu a porozumět informacím, které s námi chtějí krystaly sdílet. V nabídce mám auralitové náramky, kámen jako takový si můžete objednat u mé kam kamarádky Terezky - CrystalGridDesign ).

Selenitová esence nás propojuje s dalším "nezbytným" krystalem - selenitem. Selenit v podobě tyček (někteří preferují ronvou tyče, tzv. salámy :-o :D ) rozhodně doporučuji mít doma a provádět s nimi pravidelnou energetickou očistu (koupit se dají opět u Terky :-) )

Selenit je také součást většiny aroma-náramků Rozkvést a osobně ho mám v korálkové formě moc ráda, výborně se doplňuje se selenitovými tyčkami a kromě jiných svých úžasných schopností pročišťuje energii náramku a zesiluje vstřebávání světla a světelných informací z energetického pole náramku. 

Tyto 2 esence ke mně přišly jako první a vnímám je jako zásadní při spojení s krystalovou říší, selenitovou esenci také jako zásadní při nezbytné při očistě energetického pole krystalů, prostoru a v neposlední řadě své aury. 

Ze ♥ Petra

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli