Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Spojení s energií krystalů pomocí rostlin
23.11.2018

Spojení s energií krystalů pomocí rostlin

Auralitová esence - pro aura sprej nebo krystalový flakonekV článku Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem jsem psala o auře a osobních aura sprejích Rozkvést.

A protože spolu-pracuji také s krystaly, přišela ke mě inspirace vytvořit esence, které s energií krystalů pomáhají propojit. 

Krystalová říše skrývá řadu úžasných možností a je významným pomocníkem i partnerem v transformačním procesu, kterým lidstvo prochází. 

Propojit se s energií krystalů může být pro někoho snadné, pravdou ale je, že jejich energie je našemu energetickému poli trochu vzdálenější než je tomu u energie rostlin. Rostliny a kameny spolu navzájem dokáží tvořit velmi silná skupenství a synergicky se podporují. Přidáte-li do krystalové mřížky rostlinnou energie v jakékoli formě, zjemníte tím energii mřížky. To neznamená, že oslabíte její účinek a sílu, ale více zpřístupníte její energii vám jako bytosti žijící na planetě Zemi. 

Krystalové esence

Krystalové esence jsou esence z éterický olejů a květových esencí, které otevírají brány k energiím krystalů a rozšiřují jejich možnosti a naše porozumění jejich energiím. 

Aktuálně jsou v nabídce 2 krystalové esence - auralitová a selenitová.

Auralitová esence je univerzální krystalová esence, která nás propojuje s energií mimořádného krystalu zvaného Auralit 23 a pomáhá snadněji se napojit na jakýkoli krystal nebo šperk z krystalu a porozumět informacím, které s námi chtějí krystaly sdílet. V nabídce mám auralitové náramky)

Selenitová esence nás propojuje s dalším "nezbytným" krystalem - selenitem. Selenit v jakékoli podobě doporučuji mít doma a provádět s nimi pravidelnou energetickou očistu (kousek selenitu získáte také spolu s esencí Srdce)

Selenit je také součást většiny aroma-náramků Rozkvést a osobně ho mám v korálkové formě moc ráda a kromě jiných svých úžasných schopností pročišťuje energii náramku a zesiluje vstřebávání světla a světelných informací z energetického pole náramku. 

Tyto 2 esence ke mně přišly jako první a vnímám je jako zásadní při spojení s krystalovou říší, selenitovou esenci také jako zásadní při nezbytné při očistě energetického pole krystalů, prostoru a v neposlední řadě své aury. 

Ze ♥ Petra

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019