1. Úvod
  2. Krystalové šperky
  3. Šperk: Vesuvian + modrý safír + esence Rozkvést

Šperk: Vesuvian + modrý safír + esence Rozkvést

Šperk vesuvian + modrý safír + esence Rozkvést Tento konkrétní šperk již není k mání, mohu vytvořit podobný na objednávku z jiného kusu vesuvianu. Ves... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Nejsme plátci DPH
1 530 Kč
ks
Více o produktu

Šperk vesuvian + modrý safír + esence Rozkvést

Tento konkrétní šperk již není k mání, mohu vytvořit podobný na objednávku z jiného kusu vesuvianu.

Vesuvianit je kámen silných vibrací, jenž nejenže zesiluje rezonanci naší srdeční čakry a spojuje nás s energií našeho srdce, ale pomáhá nám s energií srdce utkávat svůj "běžný" život - přitahovat do něj to, co odpovídá této energii. Je to kámen, jehož energie nás vede do srdce a k jednání v souladu s ním. 

Šperk je tvořený jako energetická mřížka, která nás podporuje vnímat a ustát cestu svého srdce. Slaďuje energii srdce s naším mentálním polem - s naší myslí, která nás dokáže někdy od cesty srdce oddělovat, vymýšlet důvody, proč něco nejde nebo tvořit nejrůznější černé scénáře, které pouze brzdí volné proudění energií. Energie šperku pomáhá zklidnit rozbouřenou mysl a uvolnit v ní tlak tak, aby byla otevřená vedení od vyššího já a rezonovala s energií srdce ♥ K šperku dostanete šperkovou esenci Rozkvést (5 ml, roll-on), která nese energie šperku a pomáhá propojení s ním. 

Šperk v mědi. 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020