Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Selenitová esence

Selenitová esence

Konec roku 2018 a začátek roku 2019 (do úplňkového zatmění 21.1.2019) bylo období, v kterém se "překlápěly" nejen energie roku 2018 a roku 2019, ale i energie v dosud vytvořených krystalových esencí. 

Selenitové esenci jsme "pracovně" říkali esence života (turmalínové esence smrti :D ), nyní se energie selenitové esence trochu pozměnila a jestli bych jí měla nějak vystihnout krátce a výstižně, tak spojením - stabilizátor světla. Její celkové energie se "vykrystalizovaly"  a mohu vám představit selenitovou esenci pro rok 2019 :-)

Krystalovou strukturou pro selenitovou esenci je "mobilní" ;-) krystalová mřížka (aroma-náramek), jenž se skládá ze selenitu, modrého kyanitu, ametystu, křišťálu a santalového dřeva. Krystalovou mřížku je možné upravit dle individuálních potřeb dodáním dalšího kamene nebo kamenů. Samotná základní selenitová esence se skládá ze 6 éterických olejů, 9 květových esencí, energie aromanáramku. Protože však jde o esenci osobní je složení uzpůsobeno potřebám konkrétního člověka (nebo například i celé rodiny) a jsou dodané světelné informace skrze vaše Vyšší já a srdeční centrum. 

Selenitová esence: 

     *projasňuje energetické pole a prostory - výborná také pro energetické projasnění a čištění prostor (aura sprej, difuzér).

     *zesiluje bílé světlo v naší auře tím, že aktivuje, zvyšuje a stabilizuje svítivost částic světla.

     *odráží do našeho energetického pole stříbrné a zlaté frekvence z naší 8. a 9. čakry.

     *projasňuje naše vnímání a mysl, zvědomuje osobní filtry

     *usnadňuje načítání nových informací a "kódům", jenž odpovídají našemu Vyššímu potenciálu a energii našeho srdce (naší cesty)

     *vede k příčinám, projasňuje a světlem léči emoční rány, hluboko vrytá traumata a rodové zátěže

     *pomáhá při dočasných pocitech nedostatečnosti a méněcennosti spojené buď s obavou, zda "dostatečně" vnímáme a vykonáváme svá životní poslání, životní výzvy nebo s uvědomováním si velikosti a rozsahu odpovědnosti za své konání, sebevyjádření a své volby.

     *vrací nás do důvěry a vnitřního míru vyplývajícího z propojení s naší základní duchovní energií 

     *"stopne" spirálu táhnoucí nás směrem dolů v těle mentálním, emocionálním i fyzickém tím, že odkryje příčiny i nové cesty a možnosti.

     *při použití s krystaly pročišťuje a projasňuje jejich energii.

     *esence se výborně doplňuje s jakýmkoli kamenem či šperkem s minerálem, extra silné propojení je na selenit, kyanit (všech barev), ametyst a křištály.

     *selenitová esence tělová navíc propojuje s vědomím Gaia, otevírá nás léčení skrze její energie a pomáhá zesilovat světlo našeho fyzického těla a přeměňovat jeho strukturu v souladu s vyšším potenciálem a novými energiemi - pracuje s limbickými otisky. 

Koncentrované selenitové esence osobní (bez poselství) jsou o obsahu 2 ml koncentrované esecnce, univerzální o obsahu 3 ml. Součástí koncentrované osobní selenitové esence je aura-sprej 10 ml, který snadno doplníte a určitě Vám ještě zbyde i do krystalového flakonku :-) (není součást koncentrované selenitové esence) 

Ke koncentrované selenitové esenci je možné si objednat krystalový roll-on s tělovou selenitovou esencí (nelze objednat zvlášť) a aroma-náramek Krystalová mřížka pro selenitovou esenci za zvýhodněnou cenu. 

 

******************************

     *selenitovou esenci mohu propojit s libovolným aroma-náramkem Rozkvést nebo jakýmkoli Vaším šperkem s minerálem.

     *selenit je zásadním kamenem pro naši pevnou tkáň - zejména kosti a tudíž naší základní duchovní energie, více v článku Pevná tkáň (kosti) – naše základní duchovní energie.

 

 

Cena:

Novinky z rozkvetlého blogu :-)

Močový měchýř - Umění přizpůsobení se (element voda)
Močový měchýř - Umění přizpůsobení se (element voda)
Močový měchýř nás vede k rozvíjení umění přizpůsobení se životním situacím a neustálým životním změnám. Tato schopnost je úzce propojená s uvědomo... číst celé
Mega dávka porce světla
12.02.2019
Mega dávka porce světla
Život se někdy neptá, jestli se nám zrovna hodí, aby na nás navalil nějakou tu zkoušku nebo zda se nám líbí poněkud šokující způsob zastavení nás, ale... číst celé
Vděčnost za život v Čechách (a na Slovensku) aneb o daních a nových strukturách
06.02.2019 Energie a my
Vděčnost za život v Čechách (a na Slovensku) aneb o daních a nových strukturách
Slovo daně v mnoha lidech vyvolává pocity jako například rozčarování, bezmoc, zlost. Včera jsem otevřela diskuzi na toto téma s jedním člověkem, který... číst celé
Logo pro "Daridam - Pro radost"
04.02.2019 Grafika
Logo pro "Daridam - Pro radost"
Představuji další rozkvetlé logo návrh vizitek pro značku Daridam - Pro radost  Na procesu vzniku loga bylo pro mě tentokrát moc zajímavé také to, ... číst celé