1. Úvod
  2. BLOG
  3. Energetické mřížky
  4. Mřížka Srdce: Co přitahuje Srdce

Mřížka Srdce: Co přitahuje Srdce

Energetická mřížka Srdce, jenž nese téma Co přitahuje Srdce (Srdce jako portál)? 

Jestliže v sobě cítíte volání Srdce a rozhodnete se vyslyšet jeho volání, pak buďte otevření.. Buďte otevření tomu, co vám přitahuje do života a co přitahuje do vaší pozornosti. Spojení se Srdcem nám totiž brání naše vlastní mysl, naše přesvědčení, naše očekávání, naše názory, naše představy, naše záměry. To vše tvoří hradbu, za kterou jsme schovaní před tím, co si myslíme, že nás nějakým ohrožuje nebo nějak komplikuje cestu k tomu, kam CHCEME.. Zároveň nám to brání vnímat, co POTŘEBUJEME.
 
Otevřít se tomu, co skutečně potřebujeme, je něco, z čeho může být naše mysl mnohdy i dost zaskočená a různě se tomu bránit. Je totiž zvyklá na poněkud jiný způsob vnímání. Navykli jsme jí (nevědomě i vědomě), aby fungovala v rámci různých navyklých myšlenkových struktur nebo struktur, které se do ní snažíme vtisknout svou osobní vůlí, protože jsme ztotožněni s nějakou představou, jak co má být nebo jak co změnit, abychom dosáhli nějakého cíle, o kterém jsme přesvědčeni, že je správný nebo pro nás vhodný či výhodný.
 
Otevření se Srdce tedy často vede právě přes uvědomění si toho, čím sami sobě ve spojení s ním bráníme..
 
Součástí mřížky Srdce je esence Srdce, vesuvian, herkimerský diamant, oranžový selenit, modrý kyanit.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020