Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Průběh přesahu limbického otisku
03.02.2020

Průběh přesahu limbického otisku

Co vás čeká při objednání sady Přesah limbického otisku

Protože se jedná o trochu specifický "produkt", jenž v sobě obsahuje i e-mailové konzultace, má i specifickou strukturu, kterou vždy co nejvíce to jde přizpůsobuji konkrétnímu člověku.  Základní rámec, kterého se držíme je tento: 

*celá rostlino-krystalová sada se připravuje v propojení na Váš aktuální energetický otisk i na otisk limbický a vychází z mého napojení na Vás a z úvodních otázek, s kterými se naučíte během 1. fáze pracovat tak, abyste z nich dokázali i bez energetického propojení rozpoznávat podstaty emočních a myšlenkových vzorců. Od začátku je možnost e-mailových konzultací po dobu 30 dní.

 *poté, co vám přijde esence a náramek se vám odkryjí další články, které vás uvedou do energie početí, vlivu této energie na život a pomocí kterých se esencemi a náramkem propojíte se svým limbickým otiskem skrze své fyzické tělo. 

*po vyjasnění se otevírají další témata, postupuje se dle vašeho tempa.

Tento způsob se mi jeví momentálně jako ideální pro to, aby byly respektovány jedinečné potřeby a tempo každého

Tento způsob je o dost náročnější na čas, takže možnost objednání zejména 1 přesahové sady - energie početí a Vyšší potenciál může být dočasně pozastavena - vždy s uvedením dalšího volného termínu.

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli