1. Úvod
  2. PROSYTIT ENERGIÍ SRDCE ČESKO-SLOVENSKO - ESENCE

PROSYTIT ENERGIÍ SRDCE ČESKO-SLOVENSKO - ESENCE

Esence pro aktuální období - PROSYTIT ENERGIÍ SRDCE Esence je podporou pro současné období - již delší dobu probíhá "regenerace-očista" Země, součástí... celý popis
Dostupnost
na objednávku do 5 dnů
Nejsme plátci DPH
1 260 Kč
ks
Více o produktu

Esence pro aktuální období - PROSYTIT ENERGIÍ SRDCE

Esence je podporou pro současné období - již delší dobu probíhá "regenerace-očista" Země, součástí ní jsou jak rozsáhlé požáry na nejrůznějších místech, klimatické změny, tak i "koronavirus".

Rozhodně to ale NENÍ esence proti koronavirusu, na kterou se mi často ptáte. Všechny esence Rozkvést propojují s energií srdce, nejsou "proti" něčemu. 

Esence Prosytit energií srdce zesiluje spojení na Zemi a prostor Česko-Slovenska, pomáhá nám otevřít spolupráci s prostorem, kde žijeme - velmi to souvisí s přerodem, kterým naše země prochází ♥

Má silné očistné a projasňující účinky a sytí energií srdce aurické pole a prostor, kde je aplikovaná. 

Obsahuje stromovou esenci Lípa, Bříza, Vrba, krystalovou esenci selenit, černý turmalin, auralit 23 a vesuvian a květové esence vyplývající z propojení. 

Je možné zvolit verzi bez éterických olejů nebo s éterickými oleji, cena stejná. 

  • 5 ml koncentrátu + 10 ml aura sprej (z koncentrátu snadno připravíte další aura sprej, koncentrát vystačí na cca 750 ml aura spreje, je možné použít například i do difuzéru)

 

 

 

 

Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020