Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Přesah limbického otisku

Přesah limbického otisku

Přesah limbického otisku je on-line kurz připravený pro ty, kteří jsou otevřeni nebo se chtějí otevřít:

    * zvědomění svých nevědomých emočních a mentální vzorců a vnímání jejich energetické stopy ve svém životě

    * přesáhnout pomocí energie svého srdce a vědomí přírody (rostlin a krystalů) tyto otisky, odpoutávat se od nich a využívat možnosti svého limbického otisku v souladu s jeho vyšším potenciálem

    * jsou ochotni naplno se otevřít sami sobě, mají chuť přestat se schovávat sámi před sebou, prohloubit své sebe-uvědomění a chtějí se vědoměji propojit s rostlinnou a krystalovou říší.

Kurz není vhodný pro ty, kteří:  

    * v sobě mají témata, která nyní nechtějí - z jakéhokoli důvodu - otevírat

    * prožívají extrémní stavy - náročná životní období, nemoc atd.

V těchto případech doporučuji začít terapií Rozvést, která nejdříve harmonizuje aktuální stav. 

Limbická sada obsahuje:

    * 2 limbické náramky na míru - jeden náramek je krystalová mřížka, která drží energii vyššího potenciálu našeho limbického otisku a propojuje nás s naším Vyšším já, druhý náramek pracuje s energií limbického otisku skrze naše fyzické tělo. Právě naše fyzické tělo je základní strukturou, do níž je limbický otisk vtištěný a jeho přesah lze v pozemském životě dosáhnout pouze v propojení s ním a na úrovni naší energetické matrice a DNA.

    * Limbickou koncentrovanou esence pro aura sprej/flakonek (propojenou s náramkem vyššího potenciálu

    * Limbickou tělovou esenci (propojenou s náramkem pro práci s limbickým otiskem na úrovni fyzického těla)

    *přístup k virtuálnímu členského prostoru, kde se Vám po dobu 9 dnů postupně odkryje materiál související s tématem přesahu limbického otisku:

 

    * články, v kterým putujeme od energie početí k energii porodu, od kořenů emočních a mentálních otisků k současnému vnímání (chování, jednání). 

    * "testy", které jsou strukturou, jenž vám pomůže (i kdykoli poté) vnímat podstatu toho, proč něco řešíte nebo naopak díky této struktuře porozumět, proč nyní prožíváte, co prožíváte, v čem to pramení (testy jsou celkem 4, na základě prvního tvořím v propojení na Váš současným energetickým otiskem limbické náramky a esence)

    * inspirace k využívání limbických aroma-náramků a esencí jako energetických mostů k vyššímu já a limbickému otisku skrze tělo.

V rámci uzavřeného prostoru je možnost diskuzí. Přistup do členského prostoru vám zůstavá i poté, takže stále máte přístup k aktuální verzi

 

Brány do virtuálního prostoru jsou otvírány 1x měsíčně, pro tento rok je možné přihlásit se do 30.11. Další termín bude začátkem ledna.

 

OBJEDNÁVKY ZATÍM POUZE PŘES E-MAIL - PETRA@ROZKVEST.CZ