1. Úvod
  2. BLOG
  3. Práce nebo součást poslání? Aneb není účetní jako účetní 

Práce nebo součást poslání? Aneb není účetní jako účetní 

Samozřejmě nejde jen o účetní.. Účetní mě jen inspirovali k napsání tohoto zamyšlení, neb jich mám mezi těmi, kteří využívají služeb Rozkvést a jsou tedy otevřeni energii srdce, zajímavě povícero :-)
 
Část z nich bere účetnictví jako svou práci, díky které prostě mohou mít nějaký příjem peněz, ale jasně cítí, že jejich "místo" je jinde.. Pro většinu z těchto je právě "práce" tím, co "řeší".
 
Část z nich však vnímá svou práci související s účetnictvím jako něco "víc". Někteří v tom vnímají přesah nebo spíše to, že oni tomu dávají určitý přesah. Nebo jejich "práce" tak nějak úplně přirozeně splynula s jejich "posláním", které vůbec nemusí být ve smyslu "léčit někoho", rozdávat "moudra" ;-) nebo tak něco nebo ani nemusí stát na "práci" jako takové. 
 
Nejde totiž o to, co přesně pracovně děláme. Jde o to, zda dokážeme vnímat a následovat to, kam nás vede srdce. Nechtějme za každou cenu dělat něco, co se zdá nějak více "in". Možná právě někdo z vás dělá něco, co dělá opravdu moc rád nebo to s ním prostě nějak rezonuje a přitom mu okolí říká - máš na víc nebo ty tam zahazuješ své talenty a podobně - i když i právě díky tomu, co dělá,  své talenty i rozvíjíte nebo dokážete díky své práci využívat své dary jiným způsobem.
 
Na druhou stranu mějme odvahu dělat to, k čemu nás vede naše srdce, i když to není úplně "jisté" nebo se to zdá "složitější". Jisté totiž je, že jestli jste otevřeni energii srdce, a budete se jí vzpírat, budete v sobě tvořit stále více zesilující tlak.. 
 
Když svou "práci" sladíte s energií svého srdce, splyne s vaším celkovým životním posláním. Cítíte to. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, nijak se obhajovat. Není třeba se ani obětovat - když se obětujeme (my sami to vnímáme jako "oběť"), pak bráníme v naplňování poslání nejen sobě, ale velmi často tím nevědomě k sobě vážeme i druhé a ztěžujeme spojení se svým srdcem i jim...
 
Vpusťte do své "práce" energii svého srdce. Nevažte se k přesvědčení, že něco "musíte". Dejte prostor, aby vám bylo vaším srdcem ukázano, kde je "vaše" místo a jaká k němu vede cesta ♥
 
 
Za foto děkuji Moni Hruškové ♥ 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020