1. Úvod
  2. Témata života na Zemi
  3. První pomoc
  4. (Post)traumatická stresová situace  - bezplatná podpora od Rozkvést

(Post)traumatická stresová situace  - bezplatná podpora od Rozkvést

Požár v Prešově ve mně probudil nejen vzpomínky na požár zde u nás a moje stavy po něm, ale také zesílil potřebu, kterou v sobě nosím velmi dlouho - m... celý popis
Dostupnost
Dle domluvy
Nejsme plátci DPH
Na dotaz
Více o produktu
Požár v Prešově ve mně probudil nejen vzpomínky na požár zde u nás a moje stavy po něm, ale také zesílil potřebu, kterou v sobě nosím velmi dlouho - mnohem jasněji dát najevo, že z celého srdce ráda službami Rozkvést bezplatně podpořím ty, kteří se dostanou do situace, která je v dané chvíli extrémně traumatizující. Mám nyní na mysli zejména stavy například jako jsou právě požáry, těžké úrazy, autonehody, znásilnění, tragická úmrtí někoho blízkého.. a další.. nechci to nijak ohraničovat, vždy záleží na konkrétní situaci. 
 
Skrze požár zde u nás jsem si prožila něco jako posttraumatickou stresovou situaci - byť jsme vše zvládli svépomocí. To však však bylo způsobeno tím, že jsem reagovala na nějaký vnitřní "impuls" a šla se podívat ven, kde jsem viděla za hradbou pochodující bažanty (nikdy před ani po jsem je zde ani v blízkosti neviděla) a "něco" mi řeklo, ať se na ně jdu podívat i z druhé strany z podkrovního okna... a právě pak jsem si všimla ohně.. a díky tomu jsme jej dokázali specifikovat sami pomocí hasících přístrojů a vody. Všimnout si toho o pár minut později, s největší  pravděpodobností by již nic takového nebylo možné a následky mohly být dost fatální. 
 
Poté jsem mnoho týdnů a měsíců nemohla spát, měla jsem obavy, že se to bude opakovat  (nezjistili jsme, co požár způsobilo) nebo že "nezachytím" onen varovný impuls, díky kterému jsme dokázali předejít rozšíření požáru (a jako varovný impuls jsem v té době brala každou myšlenku na oheň..) Nemohla jsem spát, když se mi podařilo usnout, mnohokrát za noc jsem se probouzela, šla vše kontrolovat, pak opět nemohla usnout, prožívala velké strachy.. 
 
Samozřejmě se to nedá srovnat s tím, co musí poté prožívat někdo, kdo stál na balkoně výškového domu a nezbývalo mu nic jiného než čekat, zda ho někdo zachrání... To samé může nastat, když je někdo účastníkem například nějaké autonehody, ale i při jakékoli jiné silně šokové situaci. Přestože jsem nezažila takovou situaci v extrémním pojetí, tak tuším, co lidé potom zažívají.. a vím, že esence Rozkvést i další služby, které poskytuji, mohou v tomto  pomoci nebo být alespoň nějakou podporou. Sama jsem v té době esence ještě nedělala, neuměla sama sobě příliš pomoci, ale poté v podobných situací esencemi řadu lidí podpořila a podporuji a velmi ráda tak učiním kdykoli to bude možné a bude to třeba. 
 
Tento text nepíši, abych se zviditelnila, ale aby tato nabídka na Rozkvést prostě byla a byla jsem viditelná pro ty, kteří to momentálně potřebuji.. Možná si na ní někdy vzpomenete, když se do podobné situace dostanete vy nebo budete znát někoho, kdo v ní nyní je...
 
Napište mi, zavolejte, předejte kontakt.. ♥
 
Za foto děkuji Moni Hruška ♥
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020