1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Poselství srdce (i skrze esenci)
29.05.2019

Poselství srdce (i skrze esenci)

Poselství srdce skrze esenci je krátká zpráva od Vašeho srdce vtištěná do slov, rámcově odpovídá světelným informacím v esenci dodaných srkze Vaše vyšší já a srdeční centrum a je možné se přes něj více propojit s esencí. Součástí poselství jsou také související otázky srdce

Doteď bylo poselství součást esence Srdce, od soboty 1.6. dojde ke změně a bude možné si ho objednat k jakékoli esenci navíc. Do pátku je poslední možnost objednat esenci Srdce a získat v rámci ní poselství, poté se i u esence Srdce bude objednávat zvlášť.

Rozhodla jsem se k tomu zejména na  základě Vašich podnětů, kdy někteří mají zájem o poselství k osobním krystalovým esencím, někteří mají zájem o objednání esence Srdce bez poselství.

Cena esence Srdce zůstane stejná, poselství Srdce bude 1.6. zpoplatněno částkou 360,- Kč při objednávce k jakékoli osobní esenci Rozkvést. V případě zájmu o poselství bez esence nebo k esenci univerzální cena 630,- Kč.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020