1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Poselství srdce (i skrze esenci)

Poselství srdce (i skrze esenci)

Poselství srdce skrze esenci je krátká zpráva od Vašeho srdce vtištěná do slov, rámcově odpovídá světelným informacím v esenci dodaných srkze Vaše vyšší já a srdeční centrum a je možné se přes něj více propojit s esencí. Součástí poselství jsou také související otázky srdce

Doteď bylo poselství součást esence Srdce, od soboty 1.6. dojde ke změně a bude možné si ho objednat k jakékoli esenci navíc. Do pátku je poslední možnost objednat esenci Srdce a získat v rámci ní poselství, poté se i u esence Srdce bude objednávat zvlášť.

Rozhodla jsem se k tomu zejména na  základě Vašich podnětů, kdy někteří mají zájem o poselství k osobním krystalovým esencím, někteří mají zájem o objednání esence Srdce bez poselství.

Cena esence Srdce zůstane stejná, poselství Srdce bude 1.6. zpoplatněno částkou 360,- Kč při objednávce k jakékoli osobní esenci Rozkvést. V případě zájmu o poselství bez esence nebo k esenci univerzální cena 630,- Kč.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020