1. Úvod
  2. BLOG
  3. O životě na Zemi ♥

O životě na Zemi ♥

Nejnovější články
O životě na Zemi ♥
Cesta k uchopení tohoto daru vede často právě přes zpracování a odpoutání se od otisku sebepopření, tedy přes silné emočně-myšlenkové vzorce, které nás vedou k myšlení a jednání v rozporu se sebeúctou, seberespektem, sebeláskou. 
O životě na Zemi ♥
K otevřenému srdci nedá "promyslet", nedá se "naučit otevřené ho mít, přesto je naše mysl základem, jak pro samotné otevření srdce, udržení otevřeného srdce, tak schopnost rozlišovat na úrovni srdce..
O životě na Zemi ♥
To, jak vnímáme sebe i svět kolem nás a jak dokážeme rozlišovat energetickou podstatu prožívaného záleží na filtrech našeho vnímání. Jaký filtr je momentálně "aktivní", takový vjem, když to hodně zjednoduším :-)
O životě na Zemi ♥
Znáte to - změň sebe, změní se i ten druhý. Vyřeš si své věci a pak ti druhý už nebude muset "zrcadlit", co nemáš vyřešné ..  Je to opravdu tak? Musí vždy naše práce na sobě, naše změna, naše sebereflexe, náš posun znamenat, že se posune a změní i ten druhý? A co když ne? Jde o naše selhání?
O životě na Zemi ♥
To, že nevidíme cestu ještě neznamená, že tam pro nás dávno není připravená..
O životě na Zemi ♥
Téma, které v sobě řeší řada lidí, jenž má nějaké schopnosti, které vnímají jako něco mimořádného. Kdy na jedné straně je to vnitřně velmi jasně vede k tomu, aby tyto dary využívali pro dobro své i jiných, a na druhé straně v sobě živí přesvědčení, že tyto výjimečné dary, které jim byly dány "darem"
O životě na Zemi ♥
Obava ze ztráty, nejistot, nemožnosti plné kontroly nad situací,.. vytváří prostor, v němž je obtížné být ve spojení s energií svého srdce...
O životě na Zemi ♥
Přestože se někdy zdá, že touha po vzestupu nebo životním mistrovství je touha našeho srdce, často je to spíše hra naší mysli. Naše mysl miluje tyhle hry, kdy sebe i druhé ženeme za mistrovstvím v čemkoli nebo o svém posunu snažíme různými způsoby přesvědčit sebe i ostatní.
O životě na Zemi ♥
Chci-li se spojit s energií aroma-náramku, tedy s esencí Rozkvést a náramku, tak mi ve většině případech vyhovují "přítomná splynutí", jejichž nedílným základem je nejen esence a náramek, ale také můj dech, kdy věnuji esenci, náramku a svému dechu svou plnou  pozornosti...
O životě na Zemi ♥
Většinou je to tak, že to, co nám dokáže otevřít srdce, to v nás zároveň dokáže i vyvolat pocit, že naše se naše srdce trhá na kousíčky.
O životě na Zemi ♥
Přestože nejsem zastáncem škatulkování, někdy nějakým způsobem pojmenovaná škatulka nám může pomoci víc porozumět sám sobě nebo svým blízkým. Budu psát o ADHD, ale platí to i pro jiné "jinakosti", například autismus.
O životě na Zemi ♥
I když někdy ženy mají pocit, že jen ony se rozvíjí a jejich muži stagnují, tak to tak není ;-)
O životě na Zemi ♥
Přestože se požáry na Sibiři, v Amazonii i jinde zdají být pouze "ničící", ve v nich i velmi očistné energie.. Oheň i jiné živly jsou součást přírody, která pomocí nich - krom jiného - dokáže regulovat, co je regulovat třeba.
O životě na Zemi ♥
Energetická mřížka je pro každého, kdo v sobě cítí v souvislosti s těhotenstvím či porodem svým nebo svého dítěte jakékoli negativní pocity, například určitou nedostatečnost, neschopnost, selhání své, někoho jiného, systému..
O životě na Zemi ♥
Nenechme se odradit druhými, nenechme se svést z cesty svého ♥
Článků na stránku 153045
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020