O mně

Vždy jsem chtěla jít „cestou srdce“, řídit se „intuicí“, být „sama sebou“ a tak 🙂 . Jenže co to vlastně je? Jak poznat, co chce mé srdce, jak porozumět tomu, kam mě vede intuice a jak rozpoznat sebe – své pravé Já od nevědomého vzorce myšlení nebo chování, otisku, masky?

Díky svým vlastním vzletům i pádům jsem postupně odkrývala cestu ke svému srdci. Základem k tomu jít směrem, kterým nás vede naše srdce, je o ochotě být k sobě upřímný. Ne vždy to však stačí, protože přes mlhu emočních (limbických) otisků a nevědomých myšlenkových schémat nejsme schopni hlas svého srdce vnímat nebo mu porozumět.

Některé věci nás cestě svého srdce vzdalují, některé přibližují, některé jsou na cestě k sobě samému podporou, některé nám spíše podlamují kolena. Co funguje jednomu, nemusí druhému. Co pro nás je podporou v jedno období, nemusí být podporou stále. Vše souvisí s naší základní duchovní energií, úrovní našeho vědomí, cyklickou povahou života, naším vlastním rytmem a odvahou jít cestou sebepoznávání, sebeuvědomování, sebepřijetí.

Neexistuje jedna šablona, která by sedla na všechny, nejsme zde proto, abych napodobovali druhé lidi, ale abychom se otevřeli svému srdci a tvořili s jeho energií náš život.

K tomu nám napomáhají dary přírody i energie srdce jako taková.

V případě, že máte o produkty a služby, které na Rozkvést nabízím, zájem, ale máte pocit, že Vám to nedovoluje Vaše finanční situaci, doporučuji začít Cestou Rozkvést, částku za konzultaci mohu přizpůsobit Vašim současným možnostem (nejdříve mě v takovém případě kontaktujte přes e-mail petra@rozkvest.cz)

Upřímné sebe-prožívání ze ♥  všem přeje

Petra Šarmová

 

 

Komentáře jsou vypnuty.