1. Úvod
  2. BLOG
  3. O životě na Zemi ♥
  4. Energetická ochrana - potřeba strachu nebo srdce?
14.10.2019

Energetická ochrana - potřeba strachu nebo srdce?

Energetická ochrana je pro někoho až svírající nutnost, kdy má obavu bez "ochrany" vystrčit nos a tvoří kolem sebe spíše pevně uzavřený prostor, v kterém se velmi těžce volně dýchá, natož spojuje s energií srdce. V tomto případě je někdy obtížné si tuto neprůhlednou a neprodyšnou krabici kolem sebe vůbec přiznat.

Poměrně často se setkávám také s tím, že lidé energetickou ochranu berou jako "nebezpečný" vzorec stahující k obavám a strachu a tudíž k přitahováním toho, čeho se obáváme (ala zákon přitažlivosti). Tímto směrem jsem sama nějaký čas šla, takže chápu, že v určité fázi to může dávat smysl..  Tedy ten smysl to dává do té doby, než nás srdce stále silněji vede k tomu přiznat si, že klapky na očích sice mohou poskytnout určitý pocit "bezpečí", ale že fungují dost podobně jako ta neprůhledná neprodyšná krabice, přes kterou se k nám nedostane mnoho pro nás důležitých informací a vjemů, zejména právě od našeho srdce. 

Otevření se podstatě energetické ochrany mi nejvíce pomohly stromové esence a celkový prostor naší zahrady. V propojení s energií srdce totiž podstatou energetické ochrany nejsou vzorce, strachy ani klapky na očích.

Podstatou je tvořit chráněný prostor, jenž odpovídá energii našeho srdce.

Podstatou je schopnost rozlišovat, co do chráněného prostoru patří a co ne. Co s ním ladí a co ne. Co má potenciál rozkvést v souladu s tímto prostorem a co potenciál prostoru blokuje, rozvrací nebo jinak narušuje. 

Podstatou je i odvaha ozvat se, postavit se sám za sebe a tento prostor,  v případě potřeby i vytáhnout drápky.. 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019