1. Úvod
  2. BLOG
  3. Multi-blog pro Srdce? 

Multi-blog pro Srdce? 

Vede vás Srdce sdílet s druhými nějaké své myšlenky, tvoříte něco pro ostatní z místa Srdce - z portálu ryzí přítomnosti a jednoty a rádi byste o tom dali vědět v prostoru, který tomu odpovídá? Je možnost, abych vytvořila multi-blog, tedy blog, kde může přispívat více autorů a své články a obrázky si sami spravovat. Netvrdím, že to musí být hned, přesto cítím, že s tou nabídkou mám vyjít ven a zcela jistě se to pak pohne směrem, kterým má a kvůli kterému to ke mně již delší dobu přichází.. 

Nechávám to zatím úplně otevřené, kdybyste k tomu cokoli někdo měl, můžete napsat do komentářů nebo i přímo mně.. Cokoli, co vás v souvislosti s touto možností napadá. Mohu nabídnout i vytvoření vlastního webu, ale multi-blog by možná byla pro někoho nyní celkově zajímavější možnost, kdy by bylo možné prostě jen vkládat a sdílet, k čemu jste Srdcem vedeni a neřešit další věci okolo, navíc by to mohl být i prostor pro spolu-tvoření a vzájemnou podporu. 

Nemám o tom nějakou konkrétní představu, vše je otevřené a jestli někdo bude cítit, že k tomu má co říci nebo má nějaký svůj nápad nebo cokoli.. určitě je možnost se vyjádřit, bude jen ráda :-)

Co vnímám jako podstatné já, je to, že onem multi-blog má být prostorem nyní zejména pro ty, kteří v sobě cítí vedení k tomu druhé podporovat k cestě jejich Srdce. Tedy základem jsou buď informace ze Srdce jako portálu k ryzí přítomnosti a jednotě nebo jakákoli podpora v cestě k Srdci, ve vnímání toho, čím si bráníme tomu spojení s ním. 

Nebyl by to prostor pro utvrzování se v duálním vnímání a myšlení (ať pozitivním nebo negativním), ale prostor, kde by každý mohl sdílet svou vlastní inspiraci, jenž může pomoci se od takového vnímání odpoutávat a přeladit svou mysl na vnímání a myšlení v propojení na Srdce.. Prostor, kde je možné i otevřít témata... diskutovat.. pomoci si navzájem vnímat rozdíl mezi myšlením z prostoru duality a tím z prostoru Jednoty..

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020