1. Úvod
 2. Krystalové flakonky
 3. Krystalový flakonek: Topaz s citrínem + esence Rozkvést

Krystalový flakonek: Topaz s citrínem + esence Rozkvést

Krystalový flakonek s topazem a citrínem je vhodný s osobní topazovou esenci pro toho, kdo již minimálně zčásti žije v souladu se svým vyšším potenciá... celý popis
Dostupnost
na objednávku do 10 pracovních dnů
Nejsme plátci DPH
2 940 Kč
ks
 • Více o produktu
 • Komentáře 0
 • Krystalový flakonek: Topaz s citrínem + esence Rozkvést
  Krystalový flakonek: Topaz s citrínem + esence Rozkvést
  na objednávku do 10 pracovních dnů
  2 940 Kč
 • ks
Více o produktu

Krystalový flakonek s topazem a citrínem je vhodný s osobní topazovou esenci pro toho, kdo již minimálně zčásti žije v souladu se svým vyšším potenciálem a chce podpořit sám sebe v naplňování svého poslání v pracovní oblasti.  

Společně s topazovou esencí pomůže jasně vyzařovat energii svého srdce v této oblasti, dělat aktivní potřebné kroky, změny a rozhodnutí, které podpoří plynulý proud nejen inspirace, chuti do práce, sebevědomí v tom, co děláte, ale také finanční dostatek pro další váš rozvoj - ať na úrovni pracovní, tak osobní. 
 
Zatím všechny topazové esence, které jsem připravovala, byly propojené na  konkrétní topaz nebo šperk s topazem. Můžete jí objednat i samostatně, v případě topazové esence je však propojení s fyzickým krystalem topazu - ať na flakonku, v aroma-náramku nebo volném kameni - velmi vhodné.
Topazová esence má sice aromatický základ pro všechny velmi podobný, více než u jakékoli jiné krystalové esence však její energetický základ stojí zejména na již uchopeném - projeveném, žitém - potenciálu konkrétního člověka. Právě při propojení esence s fyzickým topazem je energie samotného projevení znatelně zesílena. 
 
Složení:
*krystalový flakonek  Crystal Grid desing s topazem Champagne a citrínem
*koncentrovaná osobní topazová esence 5 ml + 10 ml aura sprej (esenci můžete využít jak pro opakované naplňování aura spreje, tak do flakonku - do něj stačí velmi malé množství, které můžete snadno kdykoli doplnit)
*tělová krystalová esence, 10 ml, krystalový roll-on
 
 
Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020