Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Fyzické tělo
  4. Krk - otisky a potenciály v naší komunikace
23.11.2018

Krk - otisky a potenciály v naší komunikace

Krk je oboustranným mostem mezi tím, co je abstraktní a co je ve fyzickém světě a těle projeveno, mezi myslí a fyzickým tělem. Krk nám umožňuje aby se naše myšlenky zhmotnily - zformovaly ve formě komunikace.

Krk odpovídá období našeho početí a jsou s ním spojeny

  • emoční otisky související s naším základním vnímáním svého bytí a prožívání sebe, pocity smysluplnosti a schopností žít v přítomnosti
  • vyšší potenciály naší vnitřní i vnější komunikace a našeho projevení se.

Nejsme-li na této úrovni propojeni se svým srdcem (svým pravým Já), dochází k napětí v oblasti hrdla a přidružených žlázách - buď na energetické nebo i fyzické úrovni.

Hrdlo má úzkou spojitost s příjmem potravy a výživou i vzduchem, který dýcháme, a jenž nám umožňuje život na Zemi. Stejně tak se zde projevuje naše schopnost lásku přijímat i jí volně nechat plynout směrem ven prostřednictvím komunikace se sebou samým nebo s ostatními. Zrcadlí se zde strach z konfrontace a snahy utíkat od problémů, které je třeba řešit i snaha manipulovat.

Oblast krku frekvenčně odpovídá odstínům modré barvy.

Aroma-náramky (náramky propojené s esencí a energetickým polem konkrétního člověka) odstínů modré a modrozelené barvy v nás otevírají témata komunikace, sebe-vyjádření, tvořivosti, projevu vlastní vůle, božskému vedení, vnitřnímu hlasu - obecně vyjadřování své vlastní pravdy.

V souvislosti s těmito tématy v nás aktivují energii srdce a pomáhají zvědomovat a odpoutávat se od myšlenkových struktur a emočních vzorců, kterými si bráníme myslet a jednat v souladu s naším pravým Já.

Aroma-náramky "do modra" nás spojují s obdobím našeho vlastního početí a vztahem k fyzickému světu i svému fyzickému tělu. Krk je stejně jako fyzické početí hraničním bodem mezi duší a tělem a aroma-náramky "do modra" nám skrze rostlinnou a krystalovou říši a energii  našeho srdce pomáhají vnímat polaritu našeho spojení duše a těla - od přílišného nadšení k nechuti, lhostejnosti, nezájmu, studu, strachu či smutku, a vedou nás k sebe-uvědomění a rovnováze mezi tím, co a proč chceme a tím, co pro to skutečně děláme.

Více o energii početí v on-line kurzu Přesah limbického otisku. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019