1. Úvod
 2. Konopné mandaly
 3. Konopná mandala - Intuitivní mysl (ořech vlašský + sodalit + esence vlašský ořech)

Konopná mandala - Intuitivní mysl (ořech vlašský + sodalit + esence vlašský ořech)

Konopná mandala nesoucí a vyzařující energetický potenciál stromové ořechové esence.  Mandala 10 cm s dřevěným srdcem z ořechu vlašského + krystalem s... celý popis
Dostupnost
na objednávku, příprava do 14 dní
Nejsme plátci DPH
1 800 Kč
ks
 • Více o produktu
 • Komentáře 0
 • Konopná mandala - Intuitivní mysl (ořech vlašský + sodalit + esence vlašský ořech)
  Konopná mandala - Intuitivní mysl (ořech vlašský + sodalit + esence vlašský ořech)
  na objednávku, příprava do 14 dní
  1 800 Kč
 • ks
Více o produktu
Konopná mandala nesoucí a vyzařující energetický potenciál stromové ořechové esence. 
Mandala 10 cm s dřevěným srdcem z ořechu vlašského + krystalem sodalit + měděné rolničky + 5 ml koncentrát stromové ořechové esence (esence i mandala tvořená na objednávku) 
 
Energetický potenciál ořechové stromové esence je zejména v jejích možnostech spolupráce s naší myslí a naším mentálním polem. Energeticky nás esence vede k propojení s tzv. intuitivní myslí, což je mysl propojená na naše vyšší já i na naše nevědomí, mysl otevřená vnímat přes vědomí přítomnosti to vědomé i to nevědomé, otevřená informacím ze všech částí nás samých a komunikaci s nimi. 
 
Stromová esence ořech nás vede k vnímání a naplňování svého potenciálu přes spojení s vyšším já a nevědomím. Jestliže nevědomí nebereme jako rovnocennou část sebe samého a nějakým způsobem se ho snažíme oddělit, potlačit ho, jeho význam snižovat nebo dokonce popírat, ztrácíme kontakt s vlastními kořeny, jenž jsou významnou součástí toho, co nás živí, co živí a tvoří náš život. 
 
Samotná esence ořechu dokáže odkrýt věci, které se velmi snaží být odkryty, ale naše mysl to neumožňuje. Mohou to být věci, které můžeme vnímat jako nepříjemné - a proto se od nich odvracíme - nebo naopak záležitosti, po kterých toužíme, ke kterým nás to vede, ale z důvodu nedůvěry sebe se od nich odvracíme také. 
Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020