1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rozkvést, nabídce..
  4. Kdo tvoří esence Rozkvést? Já? Vy? My

Kdo tvoří esence Rozkvést? Já? Vy? My

Přestože to vypadá, že esence jsou mé "dílo", není tomu tak. Ano, díky mému tvoření esence vznikne, ale je tvořena u esence srdce a dalších osobních esencí zejména Vyšším já konkrétního člověka a u krystalových esencí zásadní část  tvoří "něco", co můžeme nazvat novým vědomím (vědomím "my", sjednoceným vědomím, vědomím jednoty,..)
 
Vědomí "my" je na Zemi ukotvováno skrze bytosti, které s tímto vědomím jsou přirozeně propojeni a jsou roztroušeni všude možně. Mohou to být zářící hvězdy i šedé myšky, kterých byste si na ulici možná vůbec nevšimli. V rámci přátelství těchto lidí není třeba nějaký pravidelný nebo intenzivní kontakt a přesto jde o velmi silná a přímá propojení právě přes vědomí "my".
 
Z těchto spojení - z těchto světelných sítí - pramení inspirace, nápady, vhledy, produkty, služby,.. které pomáhají včleňovat vědomí "my" do běžného života a zjednodušovat spojení s ním i ostatním lidem. 
 
Za foto děkuji Moni Hruška ♥ Dala jsem na foto logo esencí Rozkvést (které jistě není jen logem esencí ;-)), neb mě při pohledu na ní napadlo - no fakt že jo, vždyť Moni energii vltavínové esence zachytila mnoooohem dřív než jsme se vůbec poznaly..  A co vše musela udělat, abych si tuto enenci z toho vědomí "my" konečně stáhla i já a udělala jí :D Všechny krystalové esence vznikají jako spolutvoření všech, jenž jsou na danou energie napojeni a tím jí sami tvoří a šíří kolem sebe. Děkuji ♥
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020