1. Úvod
  2. BLOG
  3. Je "zlo" nutné k otevření srdce? Aneb o přijetí

Je "zlo" nutné k otevření srdce? Aneb o přijetí

Skoro to někdy vyznívá tak, že dokázat se dojmout nad zlem je to "ono", že to ten je vrchol přijetí, to ta svoboda.. Dokázat se dojmout, že zlo se dělo a děje a že to jako lidstvo potřebujeme a obdivovat ty, kteří na sebe takový těžký úkol berou - páchat zlo - na lidech, zvířatech, přírodě - a že právě tím nám pomáhají otevírat srdce.
 
Moje srdce mě vede k něčemu jinému - přijímat, co "je" zde na Zemi, včetně "zla", ale
neomlouvat některé věci, nedělat z nich hrdinské činy, nedojímat se nad nimi, neuctívat je.
 
Věřím, že pro otevření srdce není třeba zlo, myslím, že je krok stranou přesvědčovat sebe a druhé o tom, že zlo se děje, aby se naše srdce mohla otevřít.. K tomu zlo nutné není. 
 
K přijetí a otevření srdce není nutné překrucovat to, co bylo a je. Přijetí není o tom, vnímat "zlo" jako nástroj "dobra". 
 
Přijetí není o dojímání se nad zlem. To je jen další hra naší mysli, od nenávisti k obdivu, od černých brýlí k růžovým.. Nepřebarvujme "zlo" na "dobro". 
 
Přijmout něco je o schopnosti to pustit. Pustit se té černé i té růžové verze. A dokázat rozlišovat, co jaký čin pohání, co ho živí..
 
Základem mřížky je selenitova esence, aroma-náramek z křišťálu a selenitu, dále v mřížce záhnědy, doplněno o akvamarín a kunzit.
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020