1. Úvod
  2. Stromové esence Rozkvést
  3. Javoro-včelí esence ♥

Javoro-včelí esence ♥

Esence vznikla v den, kdy jsem natočila video Včelí ladění a byla jsem k javorům jasanolistým na naší zahradě i k esenci z jejich květů přivedena včel... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Volby
Nejsme plátci DPH
cena od 360 Kč
ks
Více o produktu

Esence vznikla v den, kdy jsem natočila video Včelí ladění a byla jsem k javorům jasanolistým na naší zahradě i k esenci z jejich květů přivedena včelkami. Bylo to velmi nečekané, celkově, tolik květů v takový čas není u nás u těchto stromů běžný a tolik včelek na těchto květech také nepamatujeme (což je dáno možná právě i tou jejich letošní velkou záplavou květů). 

Když jsem chtěla k esenci něco "vymyslet" sepsat - tedy nějak do slov vměstnat její energii,  dostala jsem se do stavu "prázdnoty". Pamatuji na doby, kdy jsem tyto stavy vnímala jako určitou vnitřní nejistotu, nedůvěru, určitou vlastní nedostatečnost, že když ze sebe něco nemůžu vydolovat, že to je známka toho, že nejsem naladěná na sebe, své vyšší já, své srdce.. Teď tento stav vnímám úplně jinak.

Nyní je to pro mě stav vnitřního míru a přímého napojení ♥ a právě to je podstata esence.

Tento stav nejde slovy popsat, nebo jde, ale často je přes slova jako ryzí význam pozměněn podle toho, jak konkrétní slova jsou vnímána... 

Nyní nejsem vedena něco více k esenci předat ve formě slov - mám pro vás ale fotku a video včelek na jeho květech, v propojení na ně esence pramení. Každý se může skrze to s energií esence spojit.. 

A kdo by chtěl tuto energii propojit i jinak, mohu to zprostředkovat buď  čistě energeticky na dálku (podobně jako tomu bylo u společné esence zvířecí) nebo ve formě esence Rozkvést a propojit tak esenci také na přímo skrze svůj čich a hmat přímo se svým fyzickým tělem jako tělovou esenci (5 ml roll-onek nebo 10 ml krystalový roll-on, kde je kulička roll-onu z krystalu).

  • Energetické propojení (na dálku): 360,-
  • Tělová esence, 5 ml roll-on: 540,-
  • Tělová esence, 10 ml krystalový roll-on: 720,-

Tělová esence obsahuje esenci javoru jasanolistého (esenci z květu), včelí esenci, směs éterických olejů (pro tuto esenci vznikla v propojení na esenci směs měsíček a smil) a bio jojobový olej. Mohu připravit i bez aroma složky (bez éterických olejů), cena stejná. 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020