1. Úvod
  2. Jaro v nás (náramek + esence + vesuvian)

Jaro v nás (náramek + esence + vesuvian)

Kdo měl esenci Smír s rokem 2019, tak možná cítí, že během ledna předala, co měla.. Možná i proto nyní přichází nová "obecná" - Jaro v nás... Ze všech... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
640 Kč
ks
Více o produktu

Kdo měl esenci Smír s rokem 2019, tak možná cítí, že během ledna předala, co měla.. Možná i proto nyní přichází nová "obecná" - Jaro v nás...

Ze všech stran se ke mně dostávají nyní velmi podobné informace - jak se lidé těší na jaro :-) 

Esence Jaro v nás  -nám na jednu stranu dodává energii, na druhou nás vede k tomu nechtít být všude jinde než je tady a teď a zároveň nám pomáhá vnímat, že stále se něco děje - zaniká, vzniká, usníná i se probouzí - i přestože to nemusí být nyní "viditelné" 

Jak už tomu bylo u Smíru na konci roku, i nyní je velmi aktuální spojení s fyzickým tělem. Vlastně je to stále aktuálnější ♥ Součástí je i několik kousků vesuvianu, který v rámci fyzického těla jak propojuje podporuje činnosti v souladu s energií srdce, tak napomáhá harmonizovat trávicí procesy, zkvalitňovat příjem živin z potravy a podporovat zdravé hubnutí, zejména pramení-li fyzická nerovnováha nebo nějaké zdravotní potíže z nadměrného stresu a uzavření se v nějaké záležitosti před energií svého srdce.  Vesuvian je i podporou při uvolňování neopodstatněných strachů a vin. 

Co je součást: 

  • náramek ve složení: hematit, granát, sluneční kámen, oranžový aventurin, amazonit, křištál, selenit (8 mm)
  • tělová esence Jaro v nás, roll-on, 5 ml - květové esence, éterické oleje, rostlinné oleje (dárek)
  • 3-4 malé kousky vesuvian
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020