Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

Úvod » Intuitivní aromaterapie

Intuitivní aromaterapie

Ve zdravotní aromaterapii nebo jakémkoli pojetí aromaterapie opírající se o nějaký našimi znalostmi ohraničený systém volíme esenciální olej podle chemické složení či jiných "vlastností" a jejich nám známých účinků. Jde v podstatě o podobný analytický přístup jako využívá moderní medicína, kdy se podle různých příznaků a projevů volí na základě výzkumů, znalostí a zkušeností určitý postup léčení, medikace a podobně - u aromaterapie konkrétní éterické oleje, kombinace,..

Tento postup dokáže být jiště účinný a dokážeme díky znalostem o složení a účincích rostlin a silic významně ovlivnit v podstatě všechny systémy v těle, ale nezaručuje, že bude účinný vždy a na všechny a že vyřeší samotnou příčinu. 

Důvodem je zaprvné neúplné znalosti vlivu a možností éterických olejů a zadruhé naše vlastní odpojení od intuice a energie našeho srdce

Éterické oleje obsahují chemické látky, ale také - stejně jako například květové esence - fungují na principu vibrační rezonance a oboustranné světelné komunikace.

Světelné informace (barevné prány – energie – různých frekvencí) z rostlin a esencí přesahují rozměr, který je v různých typech aromaterapii ohraničen současnými znalostmi o rostlinách nebo fungování našeho těla. Tyto kvantové světelné informace rozšiřují možnosti nejen éterických olejů v interakci s námi, ale jsou velmi cenné i pro naše porozumění rostlinám i jakýmkoli jiným jemnohmotným energiím. Bez porozumění své intuice však těmto informacím - které jsou velmi individuální a přesto s energií Jednoty - nerozumíme a většinou je ani nevnímáme.

Intuitivní aromaterapie má dvě základní vrstvy

První vrsta je ta, které se věnuji v tomto cyklu. Jde o aromaterapii, která nám pomáhá propojit se se svojí intuicí, vnímat energii svého srdce a uvolnit překážky, kterými si bráními, abychom své intuici porozuměli a mohli být ve spojení se svým Vyšším já. 

Další vrstva intuitivní aromaterapie vychází z první - kdy již nejde o propojování s intuicí, ale kdy se v propojení s intuicí spolu-pracuje s éterickými oleji. Poté je možné pracovat se světelnými informacemi v rámci práce se na sobě nebo v případě, že tomu odpovídají náš potenciál, tak se světelnými informacemi pracovat ve spojení s Vyšším já jiných lidí. Tímto způsobem vznikají také esence Rozkvést. 

Ještě je třeba zdůraznit, že i znalosti a porozumění různých souvislostí dělají intuitivní vedení srozumitelnější a pomáhají nám se s intuici v různém oboru propojit. U éterických olejů rozhodně doporučuji se velmi věnovat i právě jejich složení. Tomu se u jednotlivých éterický olejů se věnuji v aroma-klubu Rozkvést (více již brzy, zatím více info zde - Éterické oleje Bewit)