1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rozkvést, nabídce..
  4. Informační rozptyl topazových esencí

Informační rozptyl topazových esencí

Topazová esence je zatím nejvíce přizpůsobující se" krystalová esence - aromaticky jsou si všechny velmi podobné, ovšem dodané světelné informace skrze vyšší já a srdeční centrum konkrétního člověka mají velmi široký rozptyl - oproti všem ostatním osobním krystalovým esencím. Je to dáno pravděpodobně tím, že jde o esenci, která pracuje již s uchopeným potenciálem člověka.

Lehce se to odráží i na barevnosti etiket, kdy v podstatě není dán jasný barevný vzor, na fotce jsou různé frekvence modro-žlutých, ale objevily s  už i jiné barevné kombinace. 

Topazová esence mně osobně podporuje zejména v oblasti mé "práce" - tedy při tvoření zde na Rozkvést a se vším, co s tím souvisí. V tomto směru je top, někdy možná vhodnější i než esence Srdce (zejména pro ty, kteří v této oblasti již své poslání následují)

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020