1. Úvod
  2. BLOG
  3. Sebepoznávání na cestě k srdci
  4. Hruška - od duální k bezpodmínečné lásce

Hruška - od duální k bezpodmínečné lásce

U nás nefrčí už jen jablka, ale máme letos v tomto speciální rok, kdy máme i hodně hrušek. Jsou fantastické a jím jak přímo hrušky, děláme si šťávu i je sušíme. 

Hrušky jsou výborné ovoce pro naší slinivku, která na fyzické úrovni souvisí zejména s hladinou cukru v krvi a na úrovni energií s naší schopností volně přijímat a vyzařovat lásku.  Hmm, proč jich je letos u nás asi tolik? ;-) ♥

Hrušky nám cestě k srdci pomáhají vnímat programy duální lásky. Patří sem například programy související s přehnanou péčí o druhé, vyžadování pozornosti, závislosti na druhém, žárlivosti, snaha druhé nějak ovládat, měnit a podobně.  A tím nám napomáhají otevřít se Srdci a bezpodmínečné lásce. 

A určitě ne náhodou je Rozkvést prošpikován nádhernými fotkami od Moni Hruškové ♥ ;-) 

A ještě něco málo k vlivu hrušek na naše fyzické tělo: 

Kromě harmonizujícího vlivu na slinivku, protikřečové účinky, pomáhá zklidňovat podrážděnou výstelku žaludku a střev, jsou vhodné pro obnovu střevní mikroflory. Obsahují řadu vitaminů, stopových prvků a aminokyselin a napomáhají stabilizaci cukru v krvi právě tím, že podporují zdravé fungování slinivky. Tím mohou být i nápomocné, máte-li "žravou", sklouzáváte k přejídání - zmírňují chutě na sladkosti a napomáhá vnímat programy a důvody, které nás k takovému jednání vedou..

V případě zájmu mohu připravit stromovou esenci Hruška (bez aroma), stromovou esenci obsahuje také krystalová citrínová esence nebo je možné mít přímo hruškovou esenci Srdce

 

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020