Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. O životě na Zemi ♥
  4. Gaia milují a milovaná
20.11.2018

Gaia milují a milovaná

Nastává doba, kdy stále více lidí cítí cítíme propojení s vědomím naší Země, která je v tomto spojení často nazývaná Gaiou. Láska k ní je projevem našeho soucitu, který nás přes uvědomění vzájemné propojenosti přivedl až k poznání, že všechny dary, které nám Gaia s láskou dává a nic za ně neočekává, můžeme naším vědomým bytím a bezpodmínečnou láskou oplatit.

To, že žijeme na této krásné planetě, nás spojuje to té míry, že náš vývoj je společný a rozšiřováním svého vědomí zároveň rozšiřujeme vědomí i Gaiy a to naopak zase umožňuje mít snadnější přístup k novým energiím a tím měnit svoje vědomí. Tedy je to takový neustálý pohyb ve spirále.

Protože vše je neustále v pohybu, energie zde na Zemi se stále mění, i my musíme přijmout změnu jako způsob života. Když překonáváme náš vrozený režim přežití a uvolňujeme limbický otisk, začínáme se ladit na své srdce a nejen, že se změny už tolik nebojíme, ale naopak se změnou stáváme.

Na naší domovské planetě (Zemi) jsou uloženy vzpomínky na každou naší inkarnaci, zrovna tak, jako je totéž uloženo v naší DNA. Pokud zvolíme cestu svého srdce a ladíme svůj život na akášu odpovídající našim vibracím, zároveň tím měníme nejen své celé energetické pole, ale také pole a vibrace Gaiy.

Stručně a jasně, jsme jedna velká rodina, ve které způsob bytí jednoho jejího člena ovlivní způsob bytí všech ostatních. Změna našich vibrací na frekvence srdce sice nezmění to, co se v minulosti stalo, ale navždy to změní náš pocit či vnímání naší minulosti a energeticky to již nebude zatěžovat naše energetické pole a tím celý náš život.

Poté dokážeme ve všem vidět životní příležitosti a nezbytné „lekce“ a vnímáme, jak nás to celé směřovalo do našeho teď, ve kterém stále jasněji dokážeme vnímat cestu svého srdce, které se stává jediný filtr, přes který vnímáme vše kolem i uvnitř nás.

Mnoho lidí dnes spolupracuje s Gaiou na vědomé úrovni a  nový svět se nám tvoří před očima a my máme možnost se na té nádherné proměně spolu-podílet. Je na každém z nás, jakou formu spolutvorby zvolí, protože jediné, co je nyní skutečně potřeba, je začít Gaie vracet její bezpodmínečnou lásku, kterou nás ona zahrnuje.

Ač někteří říkají, že my bez Gaiy žít nemůžeme, ale ona bez nás ano, není to pravda. Duše nás všech jsou věčné, ale naše těla jsou natolik propojená, že už není možné nás rozdělit. Společně můžeme stvořit skutečný ráj, který už teď všichni cítíme ve svém srdci ♥

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019