1. Úvod
  2. Flakonky na esence
  3. Flakonky SRDCE (k esenci Srdce nebo krystalové esenci)

Flakonky SRDCE (k esenci Srdce nebo krystalové esenci)

TENTO ODKAZ JE POUZE PRO TY, KTEŘÍ SI ZÁROVEŇ OBJEDNÁVAJÍ ESENCI SRDCE nebo některou z KRYSTALOVÝCH ESENCÍ.  V ostatních případech objednání zde: Flak... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
540 Kč
ks
Více o produktu

TENTO ODKAZ JE POUZE PRO TY, KTEŘÍ SI ZÁROVEŇ OBJEDNÁVAJÍ ESENCI SRDCE nebo některou z KRYSTALOVÝCH ESENCÍ.  V ostatních případech objednání zde: Flakonky SRDCE s esencí jako dárek.

Esence Srdce chtějí do srdcí a na srdce a odtud proudit do celého energetického pole ♥

Velmi velmi mě to vede k tomu, abych vám pomohla dostat energii vašeho srdce a informace, které do esence Srdce vaše vyšší já a srdce dodalo, blíže k vašemu fyzickému tělo, blíže do vašeho energetického pole a vaší pozornosti. 

I proto jsem byla vedena k tomu, abych se pustila do konopných šperků. A s tím se mi dostaly do cesty i tyto krásné skleněné flakonky ve tvaru srdce. Budou i součástí šperků, zde si je však mohou objednat pouze ti, kteří si současně objednávají také esenci Srdce. 

Standardně jsou v této základní verzi dodávané s povoskovanou bavlněnou šňourou, je ale možné domluvit i konopnou nebo konopnou s korálky odpovídající nebo podporující energii esence nebo ladící ke zvoleným náramkům k esenci či náramkům na míru

Flakonek snadno naplníte esencí - doporučuji dávkovat spíše po troškách, někdy má energetické pole tendenci být velmi žíznivé ;-) Flakonek je vhodné pořídit s esencí Srdce alespoň 3 ml, aby bylo dost pro doplňování flakonku i aura spreje :-)

Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020