Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

Úvod » Éterické-esenciální oleje

slide

Éterické-esenciální oleje

Seznámení s firmou Bewit a jejich nabídkou – esenciálními (éterickými) oleji, bylo pro mě nečekané překvapení. Jako když Vám něco někam přesně zapadne a zasouzníte na vícero úrovních. 

Souzní se mnou jak samotné produkty – éterické oleje, nyní se nabídka rozšiřuje i nosné oleje a raw doplňky stravy - tak se mi velmi zamlouvá celkový „bewití“ přístup ke zdraví a životu. Další předností je pro mě osobně také to, že se jedná o českou firmu. 

Netradiční jsou také možnosti, které firma Bewit nabízí těm, kteří mají zájem se seznámit s jejich nabídkou a filozofií. Po registraci máte přístup k inspirativním videím jak z oblasti aromaterapie, tak z oblasti osobního rozvoje.

Osloví-li Vás nabídka a filozofie celé firmy, stejně jako mě, můžete s firmou Bewit začít spolupracovat – šířit své zkušenosti s těmito esenciálními oleji dál nebo je zařadit do nějaké své nabídky nebo je používat při své poradenské či masérské praxi.

Proč éterické oleje Bewit přes Rozkvést

Pro své členy Bewit-Rozkvést spustím speciální virtuální prostor Aroma-klub Rozkvést, kde se nejprve budeme věnovat éterickým olejům z "klasického" pohledu, z pohledu složení a terapeutických účinků, postupně přibydou informace týkající se obou úrovní intuitivní aromaterapie. Do aroma-klubu Rozkvést se můžete zajistit přístup již nákupem produktů Bewit v prosinci 2018. V klubu budou stejné úrovně jako má Bewit, tedy bude obsahovat 3 úrovně, pro členy A, v průběhu ledna přibyde úroveň pro členy B, poté pro členy C (člen C bude mít tedy přístup ke všem úrovním). , Více Aroma-klub Rozkvést již brzy. 

Na nákup esenciálních olejů Bewit není žádný limit, můžete udělat objednávku v jakékoli výši a kdykoli chcete. Firma Bewit rozděluje zákazníky do 3 skupin – zákazník A, zákazník B, zákazník C (zákazníkem A je každý při prvním nákupu), podle kterých nakupujete (možno až s 30% slevou)

V e-shopu Bewit – Rozkvést můžete nakupovat i v jiné měně než je Kč, i z jiné země než je ČR  , vše jednoduše zvolíte v levé horní části e-shopu ).

Slevové hladiny se řídí podle tzv. Bewit point - BP, které vidíte u každého výrobku, součet také v nákupním košíku. 

Rozdělení zákazníků:

1Zákazník A – při objednávce do 299 BP    

2. Zákazník B – zákazníkem B se stanete (objednáváte tedy ještě jako zákazník A) při objednávce nad 300 BP (cca 4.800,- Kč) a získáte:

     *vstup do Aroma klubu Rozkvést

     *15% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

4. Zákazník C – zákazníkem C se stanete (objednáváte jako zákazník A nebo zákazník B) při objednávce nad 700 BP (cca 11.200,- Kč, v sadě nebo při různých akcí může výjit i levněji) získáte:

     *přístup do Aroma klubu Rozkvést

     *přístup do on-line programu Revoluční marketing

     *30% slevu na další nákupy produktů Bewit (trvale)

(30% slevu na další nákupy Bewit můžete získat, i když nakoupíte za celkem 700 BP během dvou po sobě jdoucích měsících).  

Jestli nakupujete v e-shopu Bewit – Rozkvést zjistíte snadno, zobrazí se vám název „rozkvest“, jak vidíte na druhém obrázku v horním slide :-)

ODKAZ NA ESHOP BEWIT ROZKVÉST JE: 

https://bewit.love/?i=rozkvest 

Bewit - Rozkvést

V případě dotazů mě kontaktujte: petra@rozkvest.cz