Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Éterické-esenciální oleje
Slide

Éterické-esenciální oleje

Často se mi ptáte, jaké používám éterické oleje nebo které bych vám doporučila. Mohu inspirovat pouze vlastní cestou, při které mi bránu do rostlinné říše pomohly více otevřít éterické oleje Bewit . Právě s nimi se mi otevřel úplně nový svět, ke kterému jsem však nepřišla náhodou a úzce souvisí s tím, co mě přitahovalo "od vždy" ;-) - s cestou srdce, která je u mě velmi provázaná právě s rostlinnou říší.
 
"Nápad" připravovat esence Rozkvést a podpořit tak v cestě srdce druhé lidi i přes esence, přišla od mého vyššího já právě skrze éterické oleje Bewit. Nyní jsou součást esencí Rozkvést i jiné éterické oleje (většinou dovážené z různých koutů světa), přesto s oleji Bewit stále velmi ráda spolupracuji  a jsou součástí naprosté většiny esencí Rozkvést, které obsahují éterické oleje.
 
Důvodem je jejich kvalita a také jejich informační pole - pro mě osobně je velmi čitelné, jasné a plné světla, což obecně u éterických olejů není samozřejmost, a je to pro mě důležité při propojování esencí s energií srdce konkrétního člověka nebo při spojení s krystaly. 
 
Proto éterické oleje Bewit ráda doporučuji zejména tehdy, chcete-li spolupracovat s éterickými oleji také v interakci se svým energetickým polem, intuicí nebo dalšími rostlinami nebo krystaly v jakémkoli formě. 
Netvrdím, že s jinými éterickými oleji zde v ČR prodávaných to možné není, jen pro mě osobně jsou právě éterické oleje Bewit v tomto směru zkrátka TOP ♥. 
 
Bewit má široký výběr jednodruhových éterických olejů i směsí, relativní novinkou jsou rostlinné oleje, které používám do tělových esencí Rozkvést, jsou úžasné a jako éterické oleje v sobě mají určitou jasnost, která mě osobně velmi vyhovuje. A doma máme i několik bewitích difuzérů :-)
 
Bewit produkty výhodně
 
Kdybyste měli zájem spolu-pracovat s éterickými oleji Bewit intenzivněji nebo je využívat v rámci svých terapií nebo služeb, vyplatí se při objednávce sledovat tzv. bewit body (BP) 
  • při objednávce nad 300 BP (stačí součtem všech objednávek po dvou po sobě následujících kalendářních měsíců) se stáváte zákazníkem B, který trvale nakupuje produkty Bewit s 20% slevou. 
  • ještě zajímavější je to, když (opět stačí součtem všech objednávek po dvou po sobě jdoucích kalendářních měsíců) přesáhnete 700 BP - pak se totiž stáváte zákazníkem C a trvale objednáváte s 30% slevou. 

AKCE ČERVEN 2019

Staňte se zákazníkem (členem) Bewit - Rozkvést během června 2019 a získejte ode výhodněji nebo úplně zdarma osobní auralitovou esenci - porozumět jemnohmotným energiím, která vám pomůže otevřít se nebo prohloubit spojení s rostlinnou a krystalovou říší a podpoří vás v tom, najít cestu ve spolupráci s éterickými oleji, která ladí s vaším srdcem. 
  • zákazník A (při nákupu do 300 BP) - 10% slevový poukaz na auralitovou osobní esenci 
  • zákazník B - 50% slevový poukaz na auralitovou osobní esenci 
  • zákazník C - zdarma auralitovou osobní esenci 

S firmou Bewit můžete i spolupracovat a tvořit si základy pro svůj další příjem - i v tomto své spolupracovníky v případě zájmu ráda podpořím.

V případě dotazů mě kontaktujte:-) petra@rozkvest.cz

Zde odkaz na Bewit-Rozkvést shop (https://bewit.love/?i=rozkvest )

 

Jestli nakupujete v e-shopu Bewit – Rozkvést zjistíte snadno, zobrazí se vám po najetí myškou název „rozkvest“, jak vidíte na obrázku: 

 

 

Blog Rozkvést ♥

Esence Rozkvést - kde se vzaly, jejich podstata a možnosti propojení
Esence Rozkvést - kde se vzaly, jejich podstata a možnosti propojení
Esence původně vznikly jako doplněk k výkladu energetického otisku a konzultacím, kdy jsem začala cítit, že mnohdy mám předat "něco", co ani do slov v... číst celé
Energie barev - Modrá
04.07.2019
Energie barev - Modrá
Energie modré barvy nás dokáže zklidnit zjemnit, ztišit, pročisti a otevřít nás vnímání jemnějším energiím i novým obzorům. Pomáhá nám.. číst celé
Barvené otisky esencí Rozkvést
03.07.2019
Barvené otisky esencí Rozkvést
Fotogalerie, kterou postupně naplním jednotlivými barevnými otisky krystalových esencí Rozkvést :-) číst celé
Fotky od zákazníků ♥
Fotky od zákazníků ♥
Vždy mě moc potěší fotky od Vás - zákazníků, děkuji :-) ♥ číst celé
Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019