1. Úvod
  2. Éterické-esenciální oleje
Slide

Éterické-esenciální oleje

Často se mi ptáte, jaké používám éterické oleje nebo které bych vám doporučila. Mohu inspirovat pouze vlastní cestou, při které mi bránu do rostlinné říše pomohly více otevřít éterické oleje Bewit . Právě s nimi se mi otevřel úplně nový svět, ke kterému jsem však nepřišla náhodou a úzce souvisí s tím, co mě přitahovalo "od vždy" ;-) - s cestou srdce, která je u mě velmi provázaná právě s rostlinnou říší.
 
"Nápad" připravovat esence Rozkvést a podpořit tak v cestě srdce druhé lidi i přes esence, přišla od mého vyššího já právě skrze éterické oleje Bewit. Nyní jsou součást esencí Rozkvést i jiné éterické oleje (většinou dovážené z různých koutů světa), přesto s oleji Bewit stále velmi ráda spolupracuji  a jsou součástí naprosté většiny esencí Rozkvést, které obsahují éterické oleje.
 
Důvodem je jejich kvalita a také jejich informační pole - pro mě osobně je velmi čitelné, jasné a plné světla, což obecně u éterických olejů není samozřejmost, a je to pro mě důležité při propojování esencí s energií srdce konkrétního člověka nebo při spojení s krystaly. 
 
Proto éterické oleje Bewit ráda doporučuji zejména tehdy, chcete-li spolupracovat s éterickými oleji také v interakci se svým energetickým polem, intuicí nebo dalšími rostlinami nebo krystaly v jakémkoli formě. 
Netvrdím, že s jinými éterickými oleji zde v ČR prodávaných to možné není, jen pro mě osobně jsou právě éterické oleje Bewit v tomto směru zkrátka TOP ♥. 
 
Bewit má široký výběr jednodruhových éterických olejů i směsí, relativní novinkou jsou rostlinné oleje, které používám do tělových esencí Rozkvést, jsou úžasné a jako éterické oleje v sobě mají určitou jasnost, která mě osobně velmi vyhovuje. A doma máme i několik bewitích difuzérů :-)
 
Bewit produkty výhodně
 
Kdybyste měli zájem spolu-pracovat s éterickými oleji Bewit intenzivněji nebo je využívat v rámci svých terapií nebo služeb, vyplatí se při objednávce sledovat tzv. bewit body (BP) 
  • při objednávce nad 300 BP (stačí součtem všech objednávek po dvou po sobě následujících kalendářních měsíců) se stáváte zákazníkem B, který trvale nakupuje produkty Bewit s 20% slevou. 
  • ještě zajímavější je to, když (opět stačí součtem všech objednávek po dvou po sobě jdoucích kalendářních měsíců) přesáhnete 700 BP - pak se totiž stáváte zákazníkem C a trvale objednáváte s 30% slevou. 

AKCE ČERVEN 2019

Staňte se zákazníkem (členem) Bewit - Rozkvést během června 2019 a získejte ode výhodněji nebo úplně zdarma osobní auralitovou esenci - porozumět jemnohmotným energiím, která vám pomůže otevřít se nebo prohloubit spojení s rostlinnou a krystalovou říší a podpoří vás v tom, najít cestu ve spolupráci s éterickými oleji, která ladí s vaším srdcem. 
  • zákazník A (při nákupu do 300 BP) - 10% slevový poukaz na auralitovou osobní esenci 
  • zákazník B - 50% slevový poukaz na auralitovou osobní esenci 
  • zákazník C - zdarma auralitovou osobní esenci 

S firmou Bewit můžete i spolupracovat a tvořit si základy pro svůj další příjem - i v tomto své spolupracovníky v případě zájmu ráda podpořím.

V případě dotazů mě kontaktujte:-) petra@rozkvest.cz

Zde odkaz na Bewit-Rozkvést shop (https://bewit.love/?i=rozkvest )

 

Jestli nakupujete v e-shopu Bewit – Rozkvést zjistíte snadno, zobrazí se vám po najetí myškou název „rozkvest“, jak vidíte na obrázku: 

 

 

Blog Rozkvést ♥

Rozkvést díky konopí :-)
16.01.2020
Rozkvést díky konopí :-)
To nejvíc, co mě na konopí nyní fascinuje a s čím velmi souzním je zaprvé samotná energetická esence konopí (o ní někdy příště), dále energie konopnýc... číst celé
Myslete na ptáčky..
06.01.2020
Myslete na ptáčky..
Jestli můžete.. číst celé
Přát si, mít záměry nebo být celistvou esencí života?
04.01.2020
Přát si, mít záměry nebo být celistvou esencí života?
Tím že se spojíme s esencí života nás automaticky vede k nějakému konání nebo naopak k tomu, že něco nekonáme - v zájmu celku, v zájmu všech zúčastněn... číst celé
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019