Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Energie barev - Modrá
04.07.2019

Energie barev - Modrá

Energie modré barvy nás dokáže zklidnit zjemnit, ztišit, pročisti a otevřít nás vnímání jemnějším energiím i novým obzorům. Pomáhá nám vnímat své vlastní pocity i je dokázat více a otevřeněji vyjadřovat a sdílet s ostatními. Podporuje integritu a důvěru v život i sebe tím, že nás dokáže propojit na naše vyšší já a zesílit intuitivní vnímání. 

Modrá barva nás také povede k vnímání své vlastní pravdy, hlubšímu sebepoznávání zejména skrze sebereflexy a spojení s intuicí. Dále nás modrá barva k odpoutání se od emočních otisků a tím získání nadhledu a nestrannosti. Pomáhá "zchladit" rozjitřené emoce, v době emočního klidu vnímat a šířit vnitřní klid a mír i navenek.  

Na druhou stranu nám může být energetickou podporou při pasivitě, obavách, vnitřním neklidu, emoční nestabilitě, při "zraněných" citech, zklamání, ztrátě důvěry a také při uvědomění si vlastní snahy manipulovat nebo být manipulován. Vhodná je jak na úrovni emočního těla a 2. čakry, tak na frekvenční úrovni 5. čakry, centra pro sebevyjádření. 
 
 
Esence Rozkvést
Energie modré barvy je zastoupená ve stromové esenci Bříza, dále v krystalové esenci - selenitové a topazové. V selelnitové esenci energie modré barvy podporuje hlavně uvolnění emočního tlaku a otevření se jemnohmotné komunikaci, zejména v interakci se svým vyšším já. V topazové esenci jde ve větší míře o pravdivé sebevyjádření, napojení na své schopnosti a dary.
 
Náramky Rozkvést
Mezi modré kameny patří například akvamarin, modrý fluorit, safír, modrý kyanit, sodalit, lapis lazuli, apatit, celestin, energii modré barvy má také amazonit.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 90,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019