Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
04.05.2019
Víkendová náramko-akce 4.-5.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci všechny "elementové" náramky :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
Zobrazit všechny novinky
24.11.2018

Energetický otisk

Většina toho, co nabízím prostřednictvím Rozkvést vzniká v propojení s energetickým otiskem konkrétního člověka (případně energie rodiny, firmy atd. tvořené energetickými otisky různých lidí)

Abych nastínila to, jak vnímám terminus technicus „energetický otisk“ začnu trochu zeširoka a jiným termínem, kterým je „vyšší já“. Tento název je známější, byť jeho „popis“ může být různý. Na čem se různé pohledy shodují je to, že vyšší já je součást nás samých, která má nadhled a vede nás k moudrému jednání (bez ohledu na to, jak moudré se to zdá druhým lidem nebo dokonce i naší lidské mysli  )

K základnímu spojení s vyšším já dochází prostřednictvím jednoty 5., 6. a 7. čakry.  Rozšířenému spojení s vyšším já se otevíráme  skrze přičinnou čarku (8.) a čakru vyššího potenciálu (9.). Právě rozšířené spojení s vyšším já nám odkrývá i náš energetický otisk.

Energetický otisk je možné si představit jako zrcadlo. Toto zrcadlo  funguje jak na principu zrcadlení, tak jako energetický zářič.

„Funkce“ zrcadlení úzce souvisí s příčinnou čakrou. Přičinná čakra má podobně jako běžné zrcadlo věcnou povahu – odkrývá nám příčinu toho, co se nám v životě děje a naopak v našem životě zrcadlí situace, které jsou nám potřeba s ohledem na náš vývoj. Jinými slovy vytváří a přitahuje specifické podmínky a situace v  našem životě.

Díky příčinné čakře máme možnost uvědomovat si karmické vzorce myšlení, chování a globálního vědomí. Tyto myšlenkové a emoční struktury jsou "přirozenou" součástí našeho limbického otisku a souvisí s naší jedinečnou cestou k sebe-uvědomování a naplňování svých životních poslání. 

Energetický otisk odkrývá možnosti z úrovně jak limbického otisku, tak potenciálu "tady a teď", vždy s ohledem na úroveň našeho vědomí. V konkrétní záležitosti může někdy zrcadlit především nevědomé myšlenkové vzorce a emoční otisky, je-li člověk v dané záležitosti již odpoutaný od "hustějších" úrovních svého limbického otisku, zrcadlí zejména jeho energeticky jemnější úrovně, které souvisí s potenciály a novými možnostmi. 

Při přípravě esencí, náramků na míru, konzultací i při tvorbě grafiky na míru se vše odvíjí právě od energetického otisku. U někoho je aktuálně (nebo v dané záležitosti) zásadní to, aby se podpořilo samotné zvědomování mentálních a emočních vzorců a odpoutávání se do nich, u někoho slaďování s vyšším potenciálem. 

Je možné objednat také výklad energetického otisku.

 

Děkuji
Ze ♥ Petra

Foto Moni Hruška ♥

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019