1. Úvod
  2. BLOG
  3. Energetické mřížky
  4. Energetická mřížka: Vyrovnat se s hodnocením

Energetická mřížka: Vyrovnat se s hodnocením

Toník si dnes s vysvědčením přinesl zalaminovanou kartu, kterou pro každé dítě ve třídě vytvořila paní učitelka s asistentkou, a kromě fotek je na ní napsáno známé "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.." Škola pro mě byla zvláštní instituce v době mého dětství, je tomu tak i teď v roli rodiče. Co ale vím je, že ve školství - jako kdekoli jinde - byli a jsou lidé s otevřeným srdcem a i přes povinné hodnocení dokáží vnímat jednotlivé děti srdcem.. Velké díky za to ♥
 
K tématu vznikla velmi jednoduchá mřížka. Ústředním kamenem energetické mřížky je kamínek, který mám od jedné přítelkyně ♥ - kamínek "no name". Jeho energie je úžasná, velmi jemná, láskyplná a přitom je v něm všechna síla Země. Vždy mi připomene, jak legrační ale i manipulační  může být naše snaha hodnotit, porovnávat a také to, že ač máme kolem sebe ti, kteří nás podporují, tak každý je zde sám za sebe a vůbec nejsložitější není vyrovnat se s tím, jak nás "hodnotí" a vnímají druzí, ale jak "hodnotíme" a vnímáme sami sebe.. 
 
No name ♥, auralit 23, faden křišťály + stromová esence Bříza
 
 
Krásné prázdniny všem ♥
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020