1. Úvod
  2. BLOG
  3. Energetické mřížky
  4. Energetická mřížka Nechat volně dýchat

Energetická mřížka Nechat volně dýchat

Mřížka pro aktuální období, které v nás může vzbudit pocity bezmoci, vzteku, obav, marnosti, bezvýchodnosti... 

Energetická mřížka složená z tělové esence Srdce, obsidiálnu a akvamarinu, hnědého turmalinu, pietersitu, granátu a oranžového selenitu.

Když budete chtít, spojete se s energií mřížky skrze nějakou svoou mřížkou (klidně i úplně jednoduchou) nebo klidně pouze skrze svůj dech. Jestli máte u sebe nějakou esenci Rozkvést a tohle téma vás v nějaké úrovni vytrhává ze spojení ze sebou samým, otevřete jí nyní srdce i svou mysl, spojte se s ní  jakkoli je vám příjemné a držte se buď v roli "pozorovatele" sami sebe nebo když vám to úplně momentálně nejde, dejte si "uni" záměr být otevřený svému srdci, jednat v souladu s ním,... nebo si vymyslete své otázky srdce. V tomto případě by mohly znít například Proč jsem otevřená tomu, jak tuto situaci řešit? Proč v toto situaci jednám z míru v sobě? Nebo jakkoli jinak, jak vás vaše intuice povede.

A buďte otevřeni vedení svého srdce... ♥

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020