Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Energie a my
  4. Energetický otisk
24.11.2018

Energetický otisk

Většina toho, co nabízím prostřednictvím Rozkvést vzniká v propojení s energetickým otiskem konkrétního člověka (případně energie rodiny, firmy atd. tvořené energetickými otisky různých lidí)

Abych nastínila to, jak vnímám terminus technicus „energetický otisk“ začnu trochu zeširoka a jiným termínem, kterým je „vyšší já“. Tento název je známější, byť jeho „popis“ může být různý. Na čem se různé pohledy shodují je to, že vyšší já je součást nás samých, která má nadhled a vede nás k moudrému jednání (bez ohledu na to, jak moudré se to zdá druhým lidem nebo dokonce i naší lidské mysli  )

K základnímu spojení s vyšším já dochází prostřednictvím jednoty 5., 6. a 7. čakry.  Rozšířenému spojení s vyšším já se otevíráme  skrze přičinnou čarku (8.) a čakru vyššího potenciálu (9.). Právě rozšířené spojení s vyšším já nám odkrývá i náš energetický otisk.

Energetický otisk je možné si představit jako zrcadlo. Toto zrcadlo  funguje jak na principu zrcadlení, tak jako energetický zářič.

„Funkce“ zrcadlení úzce souvisí s příčinnou čakrou. Přičinná čakra má podobně jako běžné zrcadlo věcnou povahu – odkrývá nám příčinu toho, co se nám v životě děje a naopak v našem životě zrcadlí situace, které jsou nám potřeba s ohledem na náš vývoj. Jinými slovy vytváří a přitahuje specifické podmínky a situace v  našem životě.

V rámci „starých“ energií jsme měli a stále samozřejmě máme možnost díky příčinné čakře začít silně pociťovat intenzivní čištění karmických vzorců myšlení, chování a globálního vědomí. Tyto myšlenkové a emoční struktury jsou "přirozenou" součástí našeho limbického otisku a souvisí s naším vyšším potenciálem a naší jedinečnou cestou k sebe-uvědomování a naplňování svých životních poslání. Limbickému otisku a jeho možnostech se věnuji v on-line kurzu Přesah limbického otisku. 

Po spojení s "novými" energiemi se přenastavuje fungování příčinné čakry (stává se součástí nového energetického systému, jednotné, tzv. křišťálové čakry), kdy se již nezrcadlí emoční otisky, ale jde o zrcadlení a vyzařování našeho vyššího potenciálu.

Energetický otisk tedy odpovídá úrovni našeho vědomí. U některých lidí je plně pod vlivem emočních otisků, stále více lidí se však otevírá nových energiím, pracuje sama se sebou na úrovni limbických otisků nebo již přímo na úrovni svých potencilů. 

Při přípravě esencí, náramků na míru a konzultací se vše odvíjí právě od energetického otisku. U někoho je aktuálně (nebo v dané záležitosti) zásadní to, aby se podpořilo samotné zvědomování mentálních a emočních vzorců a odpoutávání se do nich, u někoho slaďování s vyšším potenciálem. 

 

Děkuji
Ze ♥ Petra

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli