1. Úvod
  2. Malované šperky s krystaly
  3. Dračí oko na míru (ručně malované)

Dračí oko na míru (ručně malované)

Dračí oko na míru (ručně malované)  Celkově draci si mě doslava a do písmene přitáhli. Dost možná jsem i dlouho dělala, že "dračí" energie je něco mim... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
dračí oko
Nejsme plátci DPH
cena od 1 800 Kč
ks
Více o produktu

Dračí oko na míru (ručně malované) 

Celkově draci si mě doslava a do písmene přitáhli. Dost možná jsem i dlouho dělala, že "dračí" energie je něco mimo mě, abych se s ní nemusela nějak konfrontovat.. Ale znáte to.. 

Každopádně o dračí energii bych vám někdy ráda napsala více. Jak jsem psala, doteď jsem se "drakům" spíše vyhýbala a spojení na toho, jenž je součást mě, jsem z jakési podivného a hlubokého strachu odmítala.. Určitě, když si vás dračí energie zavolá, její volání vyslyšte. Je pravda, že nějaký čas to může vypadat jako když se vám ve spojení s nimi rozbíjí váš "známý" svět na cimprcampr, ale postupně se složí nově a když tomu všemu otevřete své srdce, tak zcela jistě mnohem více v souladu s energií vašeho srdce než tomu bylo doposud. 

Dračí energie má mnoho úrovní a každý odstín jeho oko vás může spojit s nějakou z nich - z nějakou částí vás samých ♥

Každé dračí oko maluji a tvořím na míru, v propojení na "vašeho draka", draka, jenž je nyní vaším průvodcem či ochráncem nebo na specifickou dračí energii, jenž odpovídá vašim energetickým potřebám. Každé dračí oko je současně tvořené v propojení na vaše srdeční centrum - propojuje "draka" se srdcem ♥

Dračí oko může být doplněno a propojeno s krystaly. 

Při současné objednávce esence Srdce za cenu v rámci jednoho propojení. 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020