Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
04.05.2019
Víkendová náramko-akce 4.-5.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci všechny "elementové" náramky :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést
  4. Dotekové esence a náramky Rozkvést
01.05.2019

Dotekové esence a náramky Rozkvést

Dotekové esence a náramky Rozkvést rozšiřují možnosti propojení s energií esencí Rozkvést. 

Dotekové-tělové esence Rozkvést

Na rozdíl od koncentrované esence a aura spreje obsahují rostlinné oleje a jsou více propojeny s krystaly. Možnosti rostlinných olejů jsou zatím obecně upozaďovány, tedy spíše nevnímány a nevyužívány tolik jako je tomu například u samotných éterických olejů nebo krystalů. Rostlinné oleje mají kromě svých druhových kvalit a energetického potenciálu další specifikum - dokáží vytvořit spojení mezi námi jako jako duchovní bytostí, koncentrovanou esencí, krystaly a naším fyzickým tělem a fyzickým světem.  

Dotekové náramky

I dříve jsem esence Rozkvést propojovala se šperky s minerály jiných tvůrců nebo s náramky Rozkvést z krystalů a dřeva - aroma-náramky, kde tomu je převážně v propojení s koncentrovanou esencí Rozkvést (nejčastěji do flakonků) nebo o propojení přes aura sprej.

Dotekové náramky jsou propojeny s dotekovou-tělesnou esencí a vnímám je jako celistvé spojení duše – lidské bytosti – Země a dohromady tvoří silnou energetickou mřížku propojenou na všechny úrovně i všechny úrovně navzájem. 

Oproti aroma-náramků, které řada lidí vnímá podobně jako šperky, jsem záměrně u náramku spojených s tělovou esencí použila navíc název dotekové, neboť jejich účel je více než jen okrasa a harmonizace skrze energii náramku a esence - jde mnohem více o spolupráci i z fyzické úrovně, skrze dotek.  

Dotekové náramky jsou silně napojené  na energie Gaia a pomáhají nám propojit se a sjednotit se s její novým frekvenčně vyšším vibračním nastavením. 

Inspiraci, jak se možné s dotekovými aroma-náramky pracovat pro vás zpracuji v rámci samostatného článku :-) , většina lidí to v projení s dotekovými-tělovými esencemi Rozkvést dělá intuitivně - tyto esence k tomu svádí sami už jen tím, že jsou v roll-onech a přes krystalové kuličky hladí naše tělo ♥. V propojení s náramky je toho možné ještě více :-)

Samozřejmě jde z jakékoli náramku vytvořit aroma-náramek i dotekový aroma-náramek, tedy propojit náramek + esenci Rozkvést v koncentrované formě nebo ve formě aura spreje + esencí dotekovou. 

Aktuálně je možné zvolit dotekovou-tělovou esenci Srdce - samostatně nebo v rámci koncentrované esence nebo zvolit dotekovou esence v rámci krystalových esencí

V případě dotazů mě neváhejt kontaktovat, můžeme společně vybrat pro Vás aktuálně nejvhodnější možnost ♥

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli