Logo
Máte dotaz? :-)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Aktuality
08.06.2019
Víkendová náramko-akce 8.-9.6.2019
Během víkendu 8.-9.6. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát se třemi náramky obsahující oblíbený vltavín :-) Akce platí do nedělní půlnoci.... číst celé
18.05.2019
Víkendová náramko-akce 18.-19.5.2019
Během víkendu 18-19.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát pro náramek Uchopit svůj potenciál Akce platí do nedělní půlnoci. Krásný víken... číst celé
11.05.2019
Víkendová náramko-akce 11.-12.5.2019
Během víkendu 4.5. - 5.5. 2019 probíhá víkedndová náramko-akce, tentokrát jsou v akci aroma-náramky:  *Propustit ze závislosti*Trojjedinost*Mysl sr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. O životě na Zemi ♥
  4. Dluhy - dary skrze rodiče, děti, partnery i nás
22.02.2019

Dluhy - dary skrze rodiče, děti, partnery i nás

Téma, které se týká všech, kdo má pocit, že jejich rodiče, děti nebo partneři ve vztahu s nimi v něčem selhali, zklamali, nenaplnili jejich očekávání,... Stejně tak, jestli máme pocit, že jsme nějak selhali my.. 

 
Jsme-li dospělí lidé, naši rodiče ani partneři nám nic nedluží, nemusí nás jakkoli podporovat, nemusí naplňovat naše představy o tom, jak se má "správný" rodič nebo partner chovat. Cítíme-li jakýkoli stupeň zloby, zklamání, smutku atd. ve vztahu s někým (bez ohledu na to, zda žije nebo už ne) - neotevřeli jsme se dar, který nám dávají nebo dali, nepřijali ho.
 
To samé, když dospělé "děti" nenaplňují představy svých rodičů o tom, jak se má podle nich "správná" dcera či syn chovat. Co je například dle rodičů ze strany dospělých dětí nevděčné, sobecké, nemorální, "nesprávné", co by se nemělo, nebo naopak mělo... je to dluh rodičů vůči sobě, nepřijatý dar
 
Můžeme sami sobě "dlužit" důvěru v sebe, důvěru v život, sebe-uznání, sebe-přijetí, respekt k sobě, pozornost, energii v jakékoli formě.  
 
To, co se nám na našich vztazích nelíbí, všechny křivdy, zklamání,... jsou nepřijaté dary. Dary, které nám pomáhají odkrýt to, v čem jsme nejednali nebo nejednáme v souladu se svým srdcem, v rámci své integrity. MY. Ne ti druzí.
 
Jestliže něco chceme změnit, musíme měnit sebe. Svůj postoj, své jednání, své vnímání. Ne to požadovat od druhých. Oni nemusí změnit vůbec nic. Opravdu to není jejich povinnost. To, že něco v sobě změníme my, bude mít vliv i na druhé, ale nemusí to na ně mít vliv takový, který by se vám zrovna hodil ;-) . Neřešte ve vztahu druhé, řešte sebe.
 
Smysl však není ani vinit sebe - ať jsme jednali sebevíc v rozporu se svým srdcem, neviňme se za to a přijměme dar sami od sám sebe - uvědomujme si, kde všude v souladu sami se sebou nejednáme a začněme. Ano, může to v okolí  zvednout vlnu nevole, protože to může být i něco dost jiného než bude druhým vyhovovat. Nedělejte změny se záměrem ukázat druhému, zač je toho v Pardubicích perník, nesnažte se změnou docílit toho, aby se změnili druzí, smyslem změň nemá být to, abychom se více sladili s někým druhým, ale abychom se sladili sami se sebou. To někdy může způsobit, že nás to sladí s druhým, někdy to, že si uvědomíme, že snahou sladit se s někým pro nás momentálně znamená "rozladit" se se sebou samým, nerespektovat sám sebe. - zkátka, že snaha držet se určitého vztahu, nějak o něj usilovat je v podstatě neúcta a nerespekt k sobě samému. 
 
Dary z lásky? 
 
S tématem souvisí i dary jako takové - jestliže někomu dáme dar, jde o oboustranný akt, vždy je to o dárci a obdarovaném. Jestliže má jít o energeticky "čistý" dar, dárce si obdarovaného nechce nějak zavázat, dává dar "bezpodmínečně" a obdarovaný dar přijme, aniž by se tím cítil druhému nějak "zavázán". Čistý dar (dar z lásky, dar ze srdce) nenese s sebou žádné "energetické" ani jiné závazky. 
 
Naučme se dary dávat i přijímat bez jakéhokoli pocitu "dluhu". Pročištěme v sobě dary přijaté i darované, neživme energie dluhu v sobě. 
 
Související katergorie v e-shopu: Nepodmíněná láska, přijetí
 
Foto Moni Hruška ♥
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2019