1. Úvod
  2. BLOG
  3. Info k nabídce Rozkvést

Info k nabídce Rozkvést

Nejnovější články
Info k nabídce Rozkvést
Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a spojit se v dané záležitosti s vlastní srdcem. Výklady a konzultace vychází v propojení s Vaším energetickým otiskem.
Info k nabídce Rozkvést
Ať dělám aroma-náramky na jakékoli téma, můj záměr je u všech jediný - sestavit energetickou mřížku, pomocí které se v dané záležitosti snadněji propojíme s energií srdce a svým vyšším já. 
Info k nabídce Rozkvést
Ať to jsou konzultace, výklady, poselství, esence Rozkvést, osobní návrhy náramků nebo grafika na míru, vše je harmonizační služba, jejíž podstatou je podpora při vyrovnávání se se všemi části nás samých a s tím, co přinesl a přináší náš život. Všechny harmonizační služby Rozkvést vychází z..
Info k nabídce Rozkvést
Esence Srdce a aroma-náremek - vše propojené s obraz od AthelajART s názvem "Přijetí". Jedna esence pro majitelku obrazu a esence v krystalovém roll-onu pro její maminku ♥♥
Info k nabídce Rozkvést
Většina toho, co nabízím prostřednictvím Rozkvést vzniká v propojení s energetickým otiskem konkrétního člověka (případně energie rodiny, firmy atd. tvořené energetickými otisky různých lidí)...
Info k nabídce Rozkvést
Esence původně vznikly jako doplněk k výkladu energetického otisku a konzultacím, kdy jsem začala cítit, že mnohdy mám předat "něco", co ani do slov vložit nejde nebo..
Info k nabídce Rozkvést
Nová loga pro 3 základní skupiny esencí Rozkvést :-)
Info k nabídce Rozkvést
Poselství srdce skrze esenci je krátká zpráva od Vašeho srdce vtištěná do slov, rámcově odpovídá světelným informacím v esenci dodaných srkze Vaše vyšší já a srdeční centrum a je možné se přes něj více propojit s esencí. Součástí poselství jsou také související otázky srdce.
Info k nabídce Rozkvést
Topazová esence je zatím nejvíce přizpůsobující se" krystalová esence - aromaticky jsou si všechny velmi podobné, ovšem dodané světelné informace skrze vyšší já a srdeční centrum konkrétního člověka mají velmi široký rozptyl..
Info k nabídce Rozkvést
Dlouho jsem se držela názoru, že každý by se pro esenci Rozkvést měl rozhodnout sám. To by však nebyly esence, aby mi neukázaly, jak moc světlo-omezující názor to je a jak přes něj nevidím možnosti darů z bezpodmínečné lásky :-)
Info k nabídce Rozkvést
Líbí se vám nějaký náramek z nabídky, ale ještě víc by se vám zamlouval, kdyby tam bylo něco trochu jinak? Nebo potřebujete náramek Rozkvést opravit?
Info k nabídce Rozkvést
Dotekové esence a náramky Rozkvést rozšiřují možnosti propojení s energií esencí Rozkvést.
Info k nabídce Rozkvést
Dotek je spojován nejčastěji se vztahy s druhými lidmi, jde však také o velmi silný nástroj pro sebepoznávání a pro propojování energie srdce s naším "pozemským" životem, s hmotou a samozřejmě i samotným naším fyzickým tělem.
Info k nabídce Rozkvést
Nové krystaly pro tělové esence Rozkvést :-)
Info k nabídce Rozkvést
Přestože to vypadá, že esence jsou mé "dílo", není tomu tak. Ano, díky mému tvoření esence vznikne, ale je tvořena u esence srdce a dalších osobních esencí zejména Vyšším já konkrétního člověka a u krystalových esencí zásadní část tvoří "něco", co můžeme nazvat novým vědomím ...
Článků na stránku 153045
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020