1. Úvod
  2. BLOG
  3. O Rozkvést, nabídce..

O Rozkvést, nabídce..

Nejnovější články
O Rozkvést, nabídce..
Mám za sebou téměř 3 měsíční období, kdy jsem "pracovně"  nechala věci úplně volně plynout..
O Rozkvést, nabídce..
Jestli s vámi rezonuje "představa" odevzdání se srdci, pak klidně zvolte  náramek či esenci "duálně" - protože něco chcete změnit, v něčem si například přejete se srdci odevzdat,  ALE...
O Rozkvést, nabídce..
Nezkreslený vhled pak může být velkou pomocí se v nepřehledné situace snadněji orientovat a spojit se v dané záležitosti s vlastní srdcem. Výklady a konzultace vychází v propojení s Vaším energetickým otiskem.
O Rozkvést, nabídce..
Ať dělám aroma-náramky na jakékoli téma, můj záměr je u všech jediný - sestavit energetickou mřížku, pomocí které se v dané záležitosti snadněji propojíme s energií srdce a svým vyšším já. 
O Rozkvést, nabídce..
Ať to jsou konzultace, výklady, poselství, esence Rozkvést, osobní návrhy náramků nebo grafika na míru, vše je harmonizační služba, jejíž podstatou je podpora při vyrovnávání se se všemi části nás samých a s tím, co přinesl a přináší náš život. Všechny harmonizační služby Rozkvést vychází z..
O Rozkvést, nabídce..
Esence Srdce a aroma-náremek - vše propojené s obraz od AthelajART s názvem "Přijetí". Jedna esence pro majitelku obrazu a esence v krystalovém roll-onu pro její maminku ♥♥
O Rozkvést, nabídce..
Většina toho, co nabízím prostřednictvím Rozkvést vzniká v propojení s energetickým otiskem konkrétního člověka (případně energie rodiny, firmy atd. tvořené energetickými otisky různých lidí)...
O Rozkvést, nabídce..
Esence původně vznikly jako doplněk k výkladu energetického otisku a konzultacím, kdy jsem začala cítit, že mnohdy mám předat "něco", co ani do slov vložit nejde nebo..
O Rozkvést, nabídce..
Nová loga pro 3 základní skupiny esencí Rozkvést :-)
Článků na stránku 153045
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020