Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

KONTAKTY

Rozkvést - Petra Šarmová
tel: +420 775 035 436
petra@rozkvest.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3

ZBOŽÍ V AKCI


BLOG

Blog s články pro Vaší inspraci :-)

KATEGORIE


Proč esence Rozkvést (ne)voní

Hned na začátku je dobré zdůraznit základní fakt - esence Rozkvést NEJSOU připravovány jako PARFÉMY.    Esence Rozkvést nám voní (nebo "nevoní") díky obsahu éterických olejů, u kterých lze vůně odvozovat od složek, které jednotlivé éterické oleje obsahují a kterým přiřazujeme určité aroma (například

celý článek

Fyzické versus éterické tělo

15. 12. 2018 | Energie a my

Naše fyzická těla jsou konečným produktem kondenzace vesmírné energie.  Jsou zrcadlem toho, co se děje na energetické úrovni v ostatních částech naší bytosti.

celý článek

Energetický otisk

24. 11. 2018 | Energie a my

Většina toho, co nabízím prostřednictvím Rozkvést vzniká v propojení s energetickým otiskem konkrétního člověka (případně energie rodiny, firmy atd. tvořené energetickými otisky různých lidí) Abych nastínila to, jak vnímám terminus technicus „energetický otisk“ začnu trochu zeširoka

celý článek

Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem

Vše má svojí auru, své specifické vyzařování a skrze aury jsme všichni propojeni s Jednotou. Naše aura ovlivňuje svět kolem nás a svět kolem má vliv na naší auru.

celý článek

Spojení s energií krystalů pomocí rostlin

V článku Aura sprej Rozkvést – kapky, které sladí s vyšším potenciálem jsem psala o auře a osobních aura sprejích Rozkvést. A protože spolu-pracuji také s krystaly, přišela ke mě inspirace vytvořit esence, které s energií krystalů pomáhají propojit. 

celý článek


Pevná tkáň (kosti) – naše základní duchovní energie

23. 11. 2018 | Fyzické tělo ♥

Naše fyzické tělo není jen naším „dopravním prostředkem“, ale je jádrem našeho fyzického bytí. Naše tělo je pilířem, díky kterému můžeme prožívat pozemský života a je úzce propojeno se všemi ostatním úrovněmi našeho bytí – s naší mentální, emocionální a duchovní energií.

celý článek

Gaia milují a milovaná

Nastává doba, kdy stále více lidí cítí cítíme propojení s vědomím naší Země, která je v tomto spojení často nazývaná Gaiou. Láska k ní je projevem našeho soucitu, který nás přes uvědomění vzájemné propojenosti přivedl až k poznání, že všechny dary, které nám Gaia s láskou dává a nic za ně neočekává,

celý článek

Symbolika rukou a proč náramky :-)

19. 11. 2018 | Fyzické tělo ♥

Náramky jsou nošeny na velmi zajímavém energetickém místě – na zápěstí :-) V našich rukách je více či méně „skryta“ naše touha po sebevyjádření. Zrcadlí se v nich to, jak sami sebe vnímáme, jak sami sebe přijímáme v rámci toho, co zde na Zemi děláme.

celý článek