1. Úvod
  2. BLOG
  3. Země, Gaia, zvířata
  4. Květové esence - Bachovo a australské - rozdíl mezi nimi?

Květové esence - Bachovo a australské - rozdíl mezi nimi?

Většinou se píše, že rozdíl mezi květovými esencemi Bachovo a australskými je zejména ten, že australské esence jsou více přizpůsobené modernímu světu. Samozřejmě to není tak, že by vědomí nějaké rostliny bylo víc přizpůsobené a jiné nějak "zaostalé" ;-) , jde zejména o to, že australské květové esence jsou popisovány a kombinovány v rámci svého systému jinak než je tomu u původního bachovo systému - "moderněji" a s ohledem na současná témata. To však lze i s Bachovo esencemi, není to tak, že australské esence dokáží něco více, jen jsou jiné. Souhlasím s názorem, že australské esence rozšiřují bachovo esence.

Já nejdříve spolupracovala zejména s Bachovo květovými esencemi a australských měla jen několik. Australské esence mají trochu odlišnou energie, obecně ty rostliny rostoucí v Austrálii.. Rozdíl je však i v Bachovo esencích, které jsou z rostlin rostoucích (a tvořených) v Anglie a těch například z Německa (mě osobně jsou bližší ty "německé", ale v tomto záleží čistě na tom, jak se s vědomím esence dokážete propojit právě vy, jsou to jen jemné rozdíly). Postupně jsem se energii australských esencí otevřela více a nyní spolupracuji jak s Bachovo, tak australskými. 
 
Nepracuji s jednotlivými systémy, ale přímo s květovými esencemi a s interakcemi mezi nimi. Čím dál více u mě mizí vnímání ve smyslu Bachova esence-australská esence (nebo i jiná, je i mnoho dalších květových esencí mimo tyto systémy). Vnímám je podobně jako krystaly - s krystalovou říší nás dokáže propojit jeden jediný krystal, ale máte-li na výběr víc, je snadnější vše přizpůsobit konkrétním potřebám. A stejně jako krystaly i esence tvoří určité mřížky - sítě, v rámci kterých fungují celistvě. 
 
Jestli vás oslovují květové esence a chcete si nechat udělat květovou esenci na míru, řiďte se spíše než tím, o jaké esence jde - zda Bachovo nebo australské - tím, jak s vámi celkově ladí ten, kdo s nimi spolupracuje a s od koho esenci na míru chcete. Mnoho lidí pracující s květovými esencemi  dnes již dokáží vnímat samotné vědomí rostliny a pracují mnohem více intuitivně a v propojení na jednotlivé esence a vaše energetické pole. Znám více takových, kteří takto pracují čistě s bachovkami, čistě s australkými esencemi i těch, kteří to kombinují. Netvořte si ani v tomto omezení a řiďtte se  svou vlastní intuicí a pocity, ty vás přivede k tomu pravému pro vaše tady a teď :-)
 
Každopádně květové esence jsou velkými pomocníky v tom, abychom vnímali sami sebe a měli odvahu následovat své srdce. Dokáží být podporou i partnerem ve všech fázích sebepoznávání a seberozvoje a jsou otevřené spolupráci s dalšími dary Země a energií našeho srdce ♥
 
 
Bachovo květové esence - australské květové esence
 
 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Aroma-náramek na míru

Vytvořím vám 2 návrhy náramků v propojení na vaše energetické pole, včetně informací o něm v souvislosti s vámi. Záleží na vás, který zvolíte. Při současné objednávce jakékoli esence Rozkvést návrh náramků za 270,- Kč. Více informací Náramek na míru.

Změny ve složení náramku - dle přání a zdarma

Líbí se vám náramek z nabídky, ale rádi byste v něm něco ubrali nebo naopak přidali další minerál?

Za změnu jako takovu si neúčtuji nic navíc. Více Změna ve složení náramku? Úprava náramku? Zdarma :-)

 

Kontakt
Petra-Anežka Šarmová
Po-Pá 8-15
Copyright © Rozkvest.cz 2014-2020